top fight logo export web
oktagon 31 fightcard vysledky video

Oktagon 31: Dvě bitvy o titul i rozjetý Polívka s Kalašnikem

Organizace OKTAGON tento týden zveřejnila kompletní kartu svého prvního turnaje v roce 2022. Vzhledem k rozvolňujícím se opatřením může být z poloviny naplněna kapacity pražské O2 areny a nutno uznat, že téměř deset tisíc diváků dostane opravdu prvotřídní menu.

  Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

  Sledovat ze SLOVENSKA

Vrcholem večera bude samozřejmě bitva o titul střední váhy, kde se střetne dočasný šampion Pirát Krištofič a nováček v OKTAGONu Patrik Kincl. Už od listopadu promovaný zápas začíná v posledních týdnech dostávat hodně osobní rovinu a je jasné, že borci si v kleci nic nedarují.

Můžeme jen doufat, že vážení a následný staredown proběhne bez excesů, protože Krištofič vyhrožuje fackami, jakmile Patrika spatří. Role, byť dočasného šampiona, vyžaduje určitou úroveň chování, a proto snad Attila Végh dokáže u svého svěřence ztlumit vášně, a boj se odehraje výhradně v kleci a v duchu fair play.

O prozatimní titul v lehké váze půjde o zápas dříve. Rony Paradeiser dlouhodobě potvrzuje, že patří mezi špičku tuzemského MMA a dočasný titul a s ním i možnost odvety s Ivanem Buchingerem by si zasloužil.

Proti bude belgická kometa Losene Keita, který upřednostnil nabídku OKTAGONu před KSW i americkou LFA a kromě sbírání zkušeností chce i pás šampiona a hlavně skalp Ivana Buchingera.

První krok se mu podařil na výbornou. Karola Ryšavé doslova rozstřílel a nepotřeboval na to ani celé kolo. Jak se mu bude dařit proti dalšímu slovenskému talentu, je jednou z hlavních otázek večera.

Zdeněk Polívka letí žebříčkem vzhůru a Alex Lohoré může být jeho vstupenkou do titulového mixu. Zkušený Francouz dokázal vzdorovat pět kol Karlosovi a s Apollem předvedl krásný, technický zápas, ve kterém byl pár úderů od vítězství.

Polívka má být pro veterána Strike Force pouze formalita, ale Game Over dokázal roztrhat papírové předpoklady již několikrát a může se mu to podařit znovu.

Další domácí borec na vzestupu je brněnský Andrej Kalašník. AK-47 překvapivě vyřídil Kelta Christiana Jungwirtha již po minutě a třech sekundách na škrcení a nyní jej čeká těžká prověrka z východu.

Organizací RCC ostřílený Arthur Karavaev vyhrál pět zápasů v řadě a disponuje souborem schopností, se kterými může hodně hnout veltrovou divizí.

  Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

  Sledovat ze SLOVENSKA

První zápas na hlavní kartě obstará česká stálice Lucka Pudilová. Přestup do irského SBG vlil veteránce UFC novou krev do žil, a tak bude chtít Lucka potvrdit svoji tuzemskou dominanci, kdy po návratu ze zámoří prohrála jen jednou.

Její soupeřka Priscila de Souza má ve dvaatřiceti letech hromadu zkušeností, ale prohrála čtyřikrát v řadě a proti Kulce z Příbrami to bude mít opravdu těžké.

Na prelims čeká fanoušky souboj nebezpečného Toleda s velmi pohyblivým Montagnacem. Do hry se také vrátí Vlasto Čepo, který se pokusí uspět proti Brazilci Silvovi. Ten se stejně jako El Chapo spoléhá na pořádné granáty, a tak je otázka, kdo si prosadí svojí. Kuba Bahník umí taky rozpoutat pořádné peklo, proto věříme, že se pár euro za PPV rozhodně vyplatí a bude na co koukat celý sobotní večer.

Oktagon 31, video z vážení

Oktagon 31 aktuální fight card a live výsledky:

Hledáte tipy na turnaj Oktagon 31? Podívejte se MMAtipy.cz. Naleznete zde i rozsáhlé analýzy zdarma.

Pirát Krištofič – Patrik Kincl
Ronald Paradeiser – Losene Keita
Zděnek Polívka – Alex Lohoré
Vlasto Čepo – Alexandre Silva
Jakub Bahník – Jay Cucciniello
Jaku Běle – Naglis Kanišauskas
Denis Farkaš – Max Handanagic
Marek Luštiak – Ľudko Greguš
Radek Roušal – Michael Deiga Scheck
Michal Nepraš – Vladimír Lengál

🙂 JAK ZAPNOUT OKTAGON 31 ŽIVÝ PŘENOS 🙂

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.