top fight logo export web
viktor pesta ufc pfl

Souboj o naději v PFL! Viktor Pešta dnes potřebuje výhru před limitem

Premiéru si představoval úplně jinak. Viktor Pešta inkasoval tvrdé ko v PFL od Omari Akhmedova již po minutě a půl úvodního kola. Nepovedené vystoupení zkomplikovalo českému borci cestu do semifinále turnaje, kam se kvalifikuje první čtveřice bojovníků.

Na čele bodování je dvojice Omari Akhmedov a Antonio Carlos Jr., kteří díky výhrám v prvním kole získali šest bodů. Čtyřku aktuálně postupujících doplňují Cory Hendricks a Viktorův nynější soupeř Rob Wilkinson. Ti mají po pěti bodech za výhru ve druhém kole.

Matematika je tedy jasná. Výhra v prvním kole posune Peštu na postupovou pozici, ale jeho soupeř není opět žádné ořezávátko.

Viktor Pešta nemá v PFL snadného soupeře

Třicetiletý Australan má bilanci čtrnáct výher a dvě porážky, které utrpěl při svém krátkém angažmá v UFC. Nejprve nestačil na Siyara Bahadurzhada a poté podlehl aktuálnímu vládci střední váhy Israelu Adesanyovi.

Od té doby ale zvládl Razor třikrát vyhrát, a to pokaždé před limitem. To je ostatně Robův obvyklý způsob, protože pouze jeden zápas nechal na rozhodování bodovým.

Kromě eliminačních zápasů v polotěžké váze se na turnaji představí borci z lehké divize. Jedním z nich je i Jeremy Stephens, který se pořádně předvedl již na oficiálním vážení.

Shazování očividně nešlo, jak zkušený matador očekával, a tak se bývalý UFC zápasník pokoušel podvádět na váze tím, že stál na samém kraji snímací plošiny a odlehčoval se do stran. Limit nakonec splnili všichni zápasníci, a tak může akce proběhnout podle původního plánu. Viktor jde na řadu již jako třetí, a turnaj lze sledovat na oficiálním youtubovém kanálu PFL.

Kompletní karta PFL 4 a výsledky

 • Clay Collard (155.2) vs. Alex Martinez (155.8)
 • Antonio Carlos Junior (205.8) vs. Bruce Souto (205.2)
 • Olivier Aubin-Mercier (155.8) vs. Raush Manfio (155.8)
 • Myles Price (155.2) vs. Jeremy Stephens (156)
 • Omari Akhmedov (203.2) vs. Teodoras Aukstuolis (204)
 • Marcin Held (155.6) vs. Natan Schulte (156)
 • Delan Monte (205.6) vs. Emiliano Sordi (204.8)
 • Viktor Pešta (205.8) vs. Rob Wilkinson (206)
 • Marthin Hamlet (205.6) vs. Josh Silveira (205.6)
 • Jake Childers (155) vs. Nate Jennerman (155)

  viktor pesta ragozin

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.