Top-Fight.cz - bojové sporty
oktagon 27 fight card

Turnaj roku na Slovensku! Oktagon 27 chystá legendární fight card

Po dvou letech zavítá cirkus OKTAGON zpět do hlavní metropole našich východních sousedů. V hale Ondřeje Nepely vypukne jedenáctého září turnaj OKTAGON 27.

Pokud se podíváme na startovní listinu, musíme uznat, že se jedná o prvotřídní obsazení a rozhodně půjde o největší slovenskou akci tohoto roku.

Na scénu se vrací populární Robo Pukač, který ukončil negativní sérii skalpem Jana Malacha a nyní jej prověří všestranný Maďar Maté Kertész. OFA vyšle do boje i svoji další hvězdu. Rony Paradeiser již překousl zklamání z neúspěšného boje o titul a talentovaného Němce Ardu Ardase s přehledem vybodoval na turnaji OKTAGON 25.

Na úspěšnou premiéru v OKTAGONu se pokusí navázat srbský UFC veterán Bojan Veličkovič a zpátky do akce se po výborném výkonu vrátí také Fero Fodor, který si naposledy snadno poradil s Tomášem Fialou.

OKTAGON 27: Ivan Buchinger vs. Vojto Barborík

Zajímavě obsazenou kartu ovšem posouvá do nadpozemských výšin hlavní zápas celého turnaje. Ivan Buchinger je již dnes naprostou legendou a jeho úspěchy budou pravděpodobně naplno oceněny až po konci jeho kariéry. Šampion Cage Warriors a M-1 dostane možnost zapsat se zlatým písmem i do historie organizace OKTAGON.

Ivan již vlastní pás pro šampiona lehké váhy a nyní se může stát prvním dvojnásobných šampionem. V cestě mu ale bude stát reprezentant nastupující generace a stylově velmi podobný borec Vojto Barborík. Oba aktéry titulového boje spojuje fantastický grapling a to, že nikdy neprohráli submisí.

Zajímavý názor, jak by mohl zápas probíhat, přinesl Ondřej Novotný. “Tento zápas prostě chceš vidět. Oba dva jsou vynikající na zemi, takže já očekávám zápas v postoji.”

Ať se Buki a Vojto porvou v postoji nebo na zemi, určitě nám doručí fantastickou podívanou, která může klidně trvat plných pět kol. Vítěz tak bude prověřen opravdu tvrdou konfrontací a pás pro šampiona pérové váhy tak bude mít svoji neoddiskutovatelnou hodnotu!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin