top fight logo export web
Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo

Turnaj UFC 270: Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo 3, podrobnosti

Hlavní předzápas UFC 270 nám přinese vyřešení trilogie mezi Morenem a Figueiredem, kteří se spolu utkají již potřetí během třinácti měsíců. O změně rozložení sil hodně vypovídají kurzy sázkových kanceláří, pro které byl před prvním zápasem obrovským favoritem Brazilec, ale nyní je situace přesně opačná.

Jak si vede Brandon Moreno?

The Assassin Baby získal titul v muší váze loni v červnu, když na UFC 263 uškrtil Figueireda ve třetím kole. Dokončil tak pohádku o velkém návratu, protože UFC se jej v roce 2018 zbavilo jako nepotřebného. Brandon má od svého comebacku v roce 2019 na kontě pět výher a dvě remízy. Jedna přišla v památné první bitvě s Figueiredem a druhá proti Askaru Askarovovi. I když je Morenovi pouhých osmadvacet let, má na kontě již devatenáct výher a pět porážek, kdy 58 % vítězství získal submisí. Tři prohry navíc přišly v době, kdy byl ještě teenager. První mexický šampion UFC dominuje díky své všestrannosti, tvrdé bradě a solidnímu boxu.

A co Deiveson Figueiredo?

Deiveson Figueiredo vyhrál titul v polovině roku 2020, když jasně přejel Josepha Benavideze. Z trůnu jej nesesadil ani Alex Peréz, kterého Devieson uškrtil na podzim téhož roku. O pouhý měsíc později přišel na řadu první zápas s Morenem, a kdyby nebyl brazilskému borci stržen bod za kop do slabin, odcházel by vítězně i z tohoto duelu. Celková bilance Boha Války je dvacet výher a dvě porážky, kdy 45 % vítězství získal knockoutem. Na muší váhu disponuje neskutečnou silou a opravdu tvrdým úderem.

Šance na turnaji UFC 270?

Devieson se v čtyřiatřiceti letech dostává do věku, kdy se bojovníci v těchto váhových kategoriích již rozhodně nezlepšují. Vše navíc umocňuje každé náročné shazování, které se může projevit nižší odolností i výbušností.

Moreno je naopak v ideálním věku a v posledním zápase byl rozdíl proti jeho soupeři patrný. Tlak a rychlost byl rozhodně na straně The Baby Assassina a podle nás to bude stejné i v sobotu v noci. Brandon je schopný vyhrát tento zápas jakýmkoliv způsobem. Dokáže dominovat v postoji i na zemi, a navíc určitě zapracoval nové zbraně do svého repertoáru. Kurz okolo 1.55 je podle nás hodně slušný a bude spíš padat.

Zde přinášíme video a výsledky z vážení.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.