top fight logo export web
Lauren Murphy Valentina Shevchenko

UFC 266: Lauren Murphy vs. Valentina Shevchenko, informace

Galavečer UFC 266 má na programu hned dvě titulové bitvy. Kromě mužské pérové váhy, kde si to rozdají Ortega a Volkanovski, nás čeká i souboj o pás ženské muší divize.

Zde již dlouho a neotřesitelně vládne Valentina Shevchenko. Sehnat jí soupeřku je stále těžší a tak padla tentokráte volba na bývalou šampionku INVICTA FC Lauren Murphy.

Osmatřicetiletá Američanka po slabším rozjezdu, kdy v UFC prohrála čtyři z úvodních šesti zápasů, nabrala výbornou formu a začala naplno prodávat svůj potenciál. Momentálně drží sérii pěti výher v řadě, kdy ta poslední přišla děleným bodovým rozhodnutím proti Joanne Calderwood.

Lucky Lauren je všestranná bojovnice, která solidně kombinuje box se zápasením. Do tohoto zápasu půjde s rekordem patnáct výher a čtyři porážky, kdy 53 % vítězství získala knockoutem.

Válečnice z Kyrgyzstánu prohrála v poslední dekádě pouze s G.O.A.T. Amandou Nunes a to navíc v bantamové váze. Jinak likviduje své soupeřky s neuvěřitelnou lehkostí a na všechny způsoby.

Poslední, kdo ochutnal dominanci třiatřicetileté bojovnice, byla Jessica Andrade. Brazilka vždy platila za extrémně silnou zápasnici, ale Bullet si s ní házela jako s tréninkovým panákem a ve druhém kole ji ukončila sérií loktů z vítězné pozice na zemi. Celková bilance obhájkyně titulu nyní činí jednadvacet výher a tři porážky, kdy třetinu vítězství získala knockoutem a stejný počet submisí.

UFC 266: Lauren Murphy vs. Valentina Shevchenko

Těžko odhadovat, jakým způsobem zápas skončí, ale o tom , kdo vyhraje, nejde příliš pochybovat. Shevchenko je lepší prakticky v každém aspektu boje a Murphy bude ráda, když vydrží do třetího kola.

Lauren je zvyklá na svůj nátlakový styl, ale to bude voda na mlýn pro Valentinu a její smrtící kontry. Pět z posledních deseti zápasů ukončila Bullet do poloviny třetího kola. Nyní nás pravděpodobně čeká zajímavý a takticky uvolněný zápas, kde rozhodnou atletické a rychlostní přednosti Shevchenko.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.