Top-Fight.cz - bojové sporty
smith spann

UFC Fight Night 192: Anthony Smith vs. Ryan Spann, informace

UFC nás nechalo jeden víkend vydechnout, ale už se zase vrací v plné parádě! To s turnajem UFC Fight Night 192, kde je hlavním tahákem celé akce bitva dvou zajímavých bijců z polotěžké váhy.

Anthony Smith je momentální šestka divizního žebříčku a vyhrál dva zápasy v řadě. Koncem loňského roku si zkušeně povodil Devina Clarka a v polovině prvního kola jej utáhl na Triangle Choke.

Letos v dubnu zase rozkopal nohu Jimmyho Cruteho takovým stylem, že nebyl schopný nastoupit do druhého kola. V obou zápasech Lionheart ukázal svoje nejsilnější stránky. Precizní BJJ a silné Muaythai. Celková bilance třiatřicetiletého Američana je pětatřicet výher a šestnáct porážek, kdy 54 % vítězství získal knockoutem.

Ryan Spann je momentální jedenáctka váhy a do akce se vrátí po březnovém vítězství nad Mishou Cirkunovem, které mu vyneslo bonus za výkon večera. Ryan touto výhrou odpověděl na porážku od Johnnyho Walkera a připsal si také deváté vítězství z posledních deseti zápasů.

Superman se v UFC pohyboval mezi střední a polotěžkou váhou, ale vzhledem k jeho dispozicím nám přijde o třídu lepší v divizi do třiadevadesáti kilogramů. Do tohoto zápasu půjde Spann s rekordem devatenáct výher a šest porážek, kdy 58 % vítězství získal submisí.

UFC Fight Night 192: Anthony Smith vs. Ryan Spann

Ryan má za poslední čtyři roky pouze jednu prohru, to navíc v zápase, kdy Walkera málem dvakrát sestřelil. Smith i přes poslední výhry stále připomíná pouze stín toho bojovníka, který šel do titulového zápasu s Jonem Jonesem.

Anthony vydržel od Bonese velké bití, ale podle nás to na něm v součtu s dalšími nářezy zanechalo znatelnou stopu. Oba borci mají výborný postoj a jsou extrémně nebezpeční i na zemi.

Smith je černý pás v BJJ a Spann má jedenáct zářezů submisí, takže je dost možné, že takto dokáže jeden nebo druhý ukončit i tento zápas. Navíc nejsou zvyklí příliš vyčkávat a rozhodují své zápasy obvykle v prvních dvou kolech.

Superman bude mít znatelnou výhodu v dosahu i rychlosti. Lionheart je v obraně trochu slabší a na Ryana je tak lákavý kurz, že tentokrát poputují naše peníze na outsidera a budeme věřit v jejich zhodnocení.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin