top fight logo export web
UFC Fight Night 193 fight card

UFC Fight Night 193: Thiago Santos vs. Johnny Walker, preview

Turnaj UFC Fight Night 193 nám přinese návrat do APEX Centra v Las Vegas a jako hlavní událost bitvu dvou elitních bijců v polotěžké váze.

Johnny Walker se nachází na desátém místě žebříčku a ví, že pokud vyhraje nad Thiago Santosem, který je čtvrtý, může jej to katapultovat na hranici první pětky. Marreta ale po třech porážkách potřebuje vítězství jako nikdy dříve a je jasné, že dokáže tvrdě potrestat každou chybu svého mladšího krajana.

Druhou nejočekávanější událostí je návrat Kevina Hollanda. Nejlepší bojovník loňského roku je po zápasech s Brunsonem a Vettorim kouzla zbavený a naplno se ukázala obrovská díra v jeho wrestlingových schopnostech. Soupeřem mu nyní bude Kyle Daukaus, který je odborník na Brabo Choke, ale zatím není v UFC příliš přesvědčivý.

Zápas, který vtáhne diváky do dění v kleci a nabídne slušnou porci násilí. Přesně to se očekává od setkání Niko Price a Alexe Oliveiry. The Hybrid zásadně nečeká na rozhodnutí bodových a brazilský Cowboy je schopný ukončit soupeře submisí i v postoji. Sázka na to, že se zápas nedostane do třetího kola, je prakticky povinností.

Jediný Lotyš na soupisce UFC Misha Cirkunov se pokusí oživit skomírající kariéru přechodem do střední váhy, ve které ho přivítá polský všeuměl Krysztof Jotko. Dvaatřicetiletý borec, který se měl střetnout i s Machem Muradovem potřebuje napravit zaváhání se Seanem Stricklandem, ale pokud se dostane s Cirkunovem na zem, bude mít velký problém.

Na hlavní kartě se představí i talentovaná Aspen Ladd, která se vrací po dlouhé pauze zapříčiněné operací kolena. Návrat se jí pokusí znepříjemnit Macy Chiasson, která zatím prohrála pouze se zkušenou Švédkou Linou Lansberg. Na Macy je kurz okolo 3.1 což se proti vystydlé soupeřce rozhodně vyplatí zkusit.

Poslední zápas, na který se podíváme, je souboj Hernandez vs. Breeden. Alexe si většina fanoušků vybaví díky incidentu s Cowboyem Cerronem, kterého Hernandez provokoval na tiskové konferenci před zápasem. Jedna z největších legend UFC pak drzého mladíka vychovala tvrdým headkickem. The Great od té doby střídá porážky i výhry rovným dílem, ale v souboji s debutantem Mikem Breedenem bude jasným favoritem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.