Top-Fight.cz - bojové sporty
aldo font zapas

UFC Vegas 44: Rob Font vs. Jose Aldo

UFC nás nechalo jeden víkend odpočinout, ale už se na nás opět žene s parádním turnajem. Hlavní zápas akce, kterou bude opět hostit APEX v Las Vegas, je bitva mezi Robem Fontem a Jose Aldem.

Bývalý šampion pérové váhy se rozhodl oživit svoji kariéru v bantamu a zatím se mu to daří výborně. Momentálně má dvě výhry v řadě, kdy si dokázal poradit s Marlonem Verou i Pedro Munhozem. Dobré výsledky se pozitivně projevily na Aldově psychice a už opět působí jako v časech své největší slávy, kdy deset let nenašel přemožitele. Do tohoto zápasu půjde s bilancí třicet výher a sedm porážek, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Rob Font se postupně sune bantamovou váhou vzhůru a nyní se usadil na čtvrté pozici našlapaného žebříčku. Naposledy prohrál v polovině roku 2018 a od té doby nastřádal již čtyři výhry v řadě. Čtyřiatřicetiletý Američan disponuje rekordem devatenáct výher a čtyři porážky, kdy 42 % vítězství získal knockoutem.

UFC Vegas 44: Rob Font vs. Jose Aldo

Personální obsazení tohoto zápasu nám slibuje pořádnou štípanou v postoji. Font je fantastický boxer, který si libuje ve dlouhých kombinacích. Aldo zase výborně pracuje se vzdáleností a bude využívat své tvrdé kopy.

Brazilec má podle nás trochu více zbraní, kterými může zápas dovést do vítězného konce. Oba bojovníci se ve čtyřech z posledních pěti zápasů dočkali bodového rozhodnutí a podle nás se tento scénář bude opět opakovat. Kurz na hranici 2.20 na Alda je hodně lákavý a určitě se vyplatí zkusit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email