top fight logo export web
kincl pirat zruseno

A je to v p*či! Titulová bitva mezi Kinclem a Krištofičem se kvůli covidu odsouvá

Kdo se těšil, že si 30. prosince v O2 areně užije titulovou bitvu mezi Patrikem Kinclem a Samuelem Krištofičem, může utřít slzu. Souboj o titul se kvůli aktuální covidové situaci odsouvá! Jaký bude náhradní termín?

Šílená doba si vybírá svou daň. Titulová bitva mezi Kinclem a Krištofičem, která měla proběhnout na sklonku letošního roku, se přesouvá na 26. února. Turnaj OKTAGON 30 se tak nakonec uskuteční v Brně, i když nedobrovolně.

OKTAGON 30 se vzhledem k současné situaci rovněž přesouvá do Pevnosti Brno a právě teď spouštíme předprodej pro členy OKTAGON Clubu. Lístky zakoupené na turnaj do O2 areny zůstávají v platnosti. Tento event se přesouvá na 26.2. 2022, a to včetně hlavního zápasu PIRÁT vs. KINCL,“ oznámila organizace OKTAGON MMA na svých sociálních sítích.

A pak přišla další nemilá zpráva. „Musíme si říct špatnou věc. O2 arena 30. prosince nebude. Je to smutné, ale my nemůžeme čekat, jestli se situace zlepší, nebo nezlepší. Prodej lístků se zcela zastavil. Turnaj bude v Brně, to je jediná varianta. Nebude ale zápas Kincl vs. Krištofič. Řeknu to na rovinu, takhle drahý zápas jsme nechtěli dát do malé haly. I finanční pocit je důležitý. Druhý velký důvod je, že tento zápas si zaslouží velkou arenu,“ potvrdil Ondřej Novotný v pořadu MMA Letem světem.

Aby toho nebylo málo, tuhle sobotu měl proběhnout turnaj OKTAGON 29 v Ostravě, ale kvůli současné covidové situaci se odehraje také v Brně. Těšit se ale můžeme alespoň na titulový zápas mezi Davidem Kozmou a Bojanem Veličkovičem, který slibuje parádní podívanou.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.