top fight logo export web
karlos vemola titul stvanice

Attila Végh: Karel ze sebe šaška nedělá! Buďte rádi, že ho máme

Oktagon 15 byl největším MMA turnajem na československém území, ovšem otázkou zůstává, bylo by tomu opravdu tak, kdyby se na něm neobjevil Karlos se svým nabitým sebevědomím a velkou mediální přízní?

Attila Végh možná ukončil jednu velkou sérii, ale zároveň kritikům připomněl, že tento sport potřebuje člověka, jakým je právě Terminátor.

„Karlos je tvrdý bojovník, a hlavně je atraktivní těmi trash-talky apod. Tento sport potřebuje takového člověka, jako je on, který umí ty zápasy ‚vyhajpovat‘ (vyvolat kolem nich velký, až přehnaný rozruch),“ říká Attila.

Vzhledem k tomu, co se v O2 areně podařilo, se dá říct, že se rázem československé MMA vyšvihlo na další level, neboť k němu přilnulo opět více lidí.

„Když na to vzpomínám. Jsem velmi spokojený, atmosféra byla brutální, a jak už jsem jednou říkal, tak kdyby nebylo Karlose, kdyby kolem toho tolik nemluvil, tak by něco takového nevzniklo,“ připomínal bývalý šampion Bellatoru, jenž nezapomněl vzdát hold ani skvělému promu, o nějž se postarali organizátoři celé akce, a sice Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.