top fight logo export web
Attila Vegh hodnoti zapasniky Oktagon MMA

Attila Végh určil, kdo je podle něho nejlepší zápasník Oktagonu

Karlos Vémola, Patrik Kincl, Losene Keita anebo někdo úplně jiný? Kdo je podle Attily Végha momentálně největší rybou v organizaci OKTAGON MMA?

Attila Végh sice už není nejaktivnějším bojovníkem, ale dění v Oktagonu pořád pozorně sleduje. Ví moc dobře, kdo čím disponuje, jak se posunul a kam směruje.

V souvislosti s těmito poznatky se zahleděl na vývoj a úspěchy obzvláště jednoho zápasníka, který aktuálně působí ve velterové váze. A nutno dodat, že v rámci domácí scény nebyl už pět let nikým poražen. Jak asi tušíte, jde o šampiona Růžového Pantera.

rytmus vegh box
Attila Végh s Rytmusem

Attila Végh hodnotí kvalitu organizace Oktagon MMA

„Nejlepší pound-for-pound zápasník v Oktagonu? Podle mě asi David Kozma,“ odpovídal Attila Végh. „Tím, že má za sebou pět anebo šest titulových zápasů, není o čem. On je fighter, který tam podle mě dosáhl nejvíc. A doopravdy porazil náročné soupeře, nedali mu žádnou kořist.“

Mnozí si možná mysleli, že Attila zmíní Karlose Vémolu, který od osudné porážky z roku 2019 opět maká naplno. Slovenský bijec dal ovšem přednost mnohými možná nedoceněnému bojovníkovi, který se nám v akci opět ukáže 3. prosince, když bude obhajovat svůj pás velterové váhy proti Kaik Britovi.

A jaký je podle Attily nejlepší zápasník momentálně na Slovensku? „Lajoš Klein!“ uvedl velmi stručně vítěz československého „Zápasu století“ ve výpovědi pro refresher.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!