top fight logo export web
vemola vegh titul oktagon

Až získám titul, budu jím mávat Attilovi přímo před očima, plánuje Vémola

Jakmile se Karlos Vémola stane šampionem, rozjede provokativní misi, kterou se Attilu Végha pokusí přimět k odvetě.

Přesně té odvetě, o které jsme už několikrát v posledních měsících slyšeli, ale doposud jsme se jí nedočkali. Aby se tedy Karlos pokusil chod věcí urychlit, začne Attilovi dělat cílené naschvály, jimiž se ho bude snažit zvednout ze židle.

„Hlavním důvodem, proč teď jdu o titul v polotěžké váze (a nikoliv ve střední), je ten, že chci odvetu s Attilou Véghem,“ potvrdil Terminátor deníku Sport.

„Až ten pás získám, budu s ním Attilovi mávat před obličejem a říkat mu, že si ho může vzít, jestli chce… On mě sice už v devadesát trojce porazil, ale králem váhy je ten, kdo v ní vlastní mistrovský pás,“ ví Vémola moc dobře.

Budou tyto naschvály nakonec slavit úspěch?

Végh se už několikrát v minulosti nechal slyšet, že si v rámci MMA již nemusí nic dokazovat. Karlos se může snažit, jak jenom chce, ale tu odvetu dostane pouze tehdy, pokud ji někdo proplatí.

„Letos mi bude sedmatřicet let, v bojových sportech jsem dosáhl už všeho, co jsem jenom chtěl, v životě mám nastavené jiné priority, ale ještě jeden zápas v MMA bych si dal, a to právě s Karlosem,“ pověděl Attila.

vemola marpo box zapas vysledek

„Nebudu kolem toho vymýšlet nějaké omáčky, že chci dokázat, že má první výhra nebyla náhoda. Mně je úplně jedno, jestli si o tom někdo myslí, že to byla náhoda. Jediný důvod, proč bych do toho šel, je byznys.

Každý žijeme z peněz. Vím, že ten zápas je velice zajímavý. A kdo říká, že by na to nešel nebo že to není zajímavé, tak lže. A proto do zápasu s Karlosem půjdu, pokud se to obchodně dohodne,“ sdělil s tím, že mu musí být nabídnuta nějaká slušná suma. Pak mu zjevně bude jedno, jestli Vémola drží nebo nedrží nějaký titul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!