top fight logo export web
david_hosek5

Bombardér David Hošek stojí před těžkou výzvou

I když se pozornost fanoušků zatím upíná k turnaji OKTAGON 27, organizace již pilně pracuje na startovní kartě pro pražský galavečer, který nás čeká již 25.9.

O hlavním taháku, kdy se střetne Viktor Pešta se Stephanem Puetzem, jsme vás již informovali, ale ohlášen byl další atraktivní duel, a to mezi Davidem Hoškem a Alem Matavaem.

Sedmadvacetiletý Samojec se v OKTAGONu představil zápasem s Pirátem Krištofičem. Dočasného šampiona divize trápil hlavně v prvním kole, kdy se nebál rozjet tvrdé kombinace v postoji. Samuel se od druhého kola radši více věnoval wrestlingu než rvačce a odkryl tak znatelné nedostatky v bojových schopnostech Matavaa.

David Hošek se asi k této strategii uchylovat nebude. Sparťan nemá podobné taktické manévry v oblibě a spíše se bude snažit soupeři urazit hlavu od prvních vteřin zápasu. Al je nastaven podobně a nám by se mohla naskytnout opravdu zábavná podívaná, kdy bude knockout viset ve vzduchu a nikdo se neodváží ani zamrkat.

Oba borci navíc výhru potřebují jako sůl. Hošek oživil své mistrovské ambice, ale skalp slabého Ukrajince Nagornyho musí potvrdit zvučnějším jménem. Slaďoučký Matavao má momentálně tři porážky v řadě a pro udržení své relevance pro zajímavé zaměstnavatele musí tuto sérii ukončit.

David je bývalý reprezentant v boxu a Al je boxerský šampion Aljašky a Havaje. Již za necelý měsíc se uvidí, která škola dokázala vychovat tvrdšího borce, a zda zůstane výhra v Praze, nebo si ji Matavao odnese za oceán.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.