top fight logo export web
1153ee81af0de46246cbf03e21409341b57b1a65

Boráros: Udělám všechno proto, abych se objevil už na Oktagonu 12

Ikona slovenského MMA a zároveň zápasník, jenž to v posledních týdnech neměl zrovna lehké. To je Gábor Boráros, k němuž se každý den dostává celá řada podpůrných zpráv, které ho motivují na jeho cestě za zotavením.

„Musím poděkovat všem svým fanouškům. Jejich podpora je neuvěřitelná! Je to pro mě obrovská motivace dostat se co nejrychleji zpět,“ reagoval Gábor, který si 17. listopadu 2018 na Oktagonu 10 přetrhal vazy v koleni.

Následně tedy přišla operace, povinný odpočinek, posléze lehký pracovní zápřah a nyní už dokonce pravidelné tréninky. Ty jsou ještě ovšem zčásti limitované. „Cvičím už skoro jako normálně, ale sparingy ani wrestling ještě nemůžu,“ potvrzoval Boráros, který s ohledem na obnovení zranění trénuje zatím pouze jednofázově.

„Musím si na to dávat pozor. Doufám, že na Oktagon 12 (8. června, Bratislava) už budu připraven. Udělám všechno proto, abych se tam objevil,“ navnadil slovenský bijec své fanoušky. Jméno jeho potencionálního protivníka zatím není známo, ovšem všechno má svůj čas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.