top fight logo export web
5aeb36d7a695cf67733ab996bdd903ce39ed6e03

Buchinger: Lidé z OKTAGONu o mně tvrdí, že jsem moc drahý, nikdy se mnou ale nejednali

Těžká finanční situace ho donutila přehodnotit plány. Jeden z nejlepších zápasníků z tuzemské scény, jehož stále „vlastní“ uvadající společnost XFN, si začal hledat nové angažmá. Doposud mu však jeho téměř bezchybný status dobrou nabídku nezajistil.

„Jsem stále v tréninku a hledáme s manažerem novou organizaci. Jsem připravený, že bych mohl nastoupit hned druhý den bez problému do souboje, jen čekám,“ vysvětloval zápasník, jehož skóre čítá 35 výher a jen šest porážek. Přesto se i díky své výjimečnosti ocitl prakticky bez příjmu. „Pro mě je to katastrofa. Peníze, které dostávám od sponzorů, jsou tak na chléb a mléko, takže žijeme hlavně z úspor. Není to jednoduché.“

Jednou z logických možností, kam by třiatřicetiletá slovenská hvězda mohla přestoupit, je konkurenční OKTAGON MMA. Odsud však zatím žádná nabídka ještě nepřišla. Důvod se zdá být zřejmý. „Lidé se mě občas ptají, proč nejdu do Oktagonu, ale já jsem od nich nikdy nedostal nabídku, ani v minulosti. V Oktagonu se o mně tvrdí, že jsem moc drahý bojovník, ale nikdy se mě ani nezeptali,“ naznačoval, že je ochotný vyjednávat.

XFN se v tuto chvíli spíše už jenom rozpadá. Sám Buchinger nedostal zaplaceno ještě za zápas, který podstoupil v prosinci na XFN 15. „Neobdržel jsem ani polovinu z toho, co jsem měl dostat,“ potvrzoval, přičemž i vysvětlil, proč k té krizi v organizaci vůbec došlo. „Nabízeli zápasníkům takové peníze jako nikdo jiný. To mi bylo podezřelé, ale že to skončí takhle rychle, to by mě nenapadlo,“ uzavíral.

                                                                                                                                             Citace: isport.blesk.cz

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.