top fight logo export web
fd90a21d4e0eb28e9965a28c0721142ef42f83ee

Buchinger: OKTAGON je československé UFC. Proti Vémolovi bych neměl moc šancí, ale zápas bych vzal

Na vybojování titulu v OKTAGONu nepotřeboval legendární slovenský zápasník Ivan Buchinger moc času. O jedenáct let mladšího Ronalda Paradeisera seknul už v první polovině úvodního kola.

Úspěch mu vlil krev do žil a prohlásil, že by si klidně střihl zápas i s Davidem Kozmou a Karlosem Vémolou.

Po výhře Buchinger zářil štěstím. Moc dobře totiž věděl, že případná prohra by ohrozila jeho renomé. Hned po bitvě si řekl o další titulovou bitvu v nižší váhové kategorii.

„Sledovali mě lidé, kteří mě do teď neznali. Opasku si vážím, protože OKTAGON je teď na Slovensku jako UFC v Americe. Opravdu bych řekl, že je to slovenské UFC. Má hodně sledujících. Neuvěřitelně jsem makal, abych zápas zvládl. Můj soupeř byl totiž velmi šikovný, vysoký, opačný gard (levák), rychlý, výbušný, mladý. Měl v sobě vše, díky čemu by mohl vyhrát. Ale já jsem holt zkušený veterán,“ řekl spokojený vítěz.

Ivan potvrdil, že mu po výhře spadl kámen ze srdce. Není se čemu divit, mohl ztratit opravdu hodně. Rád by si to rozdal s Davidem Kozmou, a dokonce už přemýšlel i o Vémolovi.

„S Davidem Kozmou, šampionem v 77, bych chtěl určitě zápasit. Už se mě lidi dokonce ptali, jestli bych vzal zápas s Vémolou. S Karlosem jít nechci. Vím, že je brutálně silný, ale pokud zhubne na osmdesát kilo, jsem připravený s ním jít. Popravdě, neměl bych proti němu moc šancí. Silově by mě určitě porazil, ale stejně bych zápas s ním vzal.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.