top fight logo export web
Ronald Paradeiser oktagon 25

Chci Keitu porazit a ukázat nejlepší verzi Ronyho Paradeisera, srší odhodláním slovenský talent

OKTAGON 31 dostal zápasem Keita vs. Paradeiser opravdu silný magnet na fanoušky. Vše navíc nabralo úplně jiný rozměr, když Ondřej Novotný ohlásil, že tento zápas určí nového a dočasného šampiona lehké váhy.

Ivan Buchinger již déle než rok neobhajoval, a navíc je stále na marodce. Organizace tak využila svoji možnost rozhýbat trochu dění v divizi a dva momentálně nejvýraznější bojovníci si to rozdají na pět kol a opasek.

„Když se tenhle zápas dohadoval, tak jsem si myslel, že by mohl být o dočasný titul, protože Buchinger rok neobhajoval. Nakonec z toho byl klasický zápas, tak jsme se na to nastavil. No tahle novinka mě určitě potěšila, ale nedělám si z toho velkou hlavu, protože skutečný šampion bude ten, kdo porazí Ivana. Jediné, co se vlastně změnilo, je délka zápasu, takže na tréninku jedem 5×5.“

Rony si je očividně dobře vědom, že jen výhra nad krajanem Buchingerem mu zaručí nezpochybnitelný status šampiona. Na druhou stranu i on byl překvapen, s jakou lehkostí Keita smázl Ryšavého a je potěšen z další konkurence.

„Mám chuť bojovat, chci Keitu porazit a ukázat nejlepšího Ronyho Paradeisera. Jeho výkon s Karolem mě zaujal, proto jsem ho vyzval, bude to dobrý zápas. Ta sedmdesátka nemá po odchodu Lea velká jména, aby to pro mě bylo zajímavé. Jsem proto rád, že předvedl takový výkon s Karolem a získal možnost mít druhý zápas. Je to pro mě motivující, protože chci ukázat to nejlepší právě proti němu.“

Rony je i přes svůj nízký věk ohromně vyspělým zápasníkem a bude zajímavé sledovat, jak se pokusí zkrotit dynamického Belgičana. Pokud dokáže přežít první minuty, kdy je Keitova výbušnost extrémní, měl by v dalším průběhu zápasu získávat převahu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.