Top-Fight.cz - bojové sporty
vaclav mikulasek oktagon 29 zraneni

Chytal jsem psa a vzbudil se pod schody, vysvětluje Mikulášek svoje zranění

Jako by toho nebylo málo. Hlavní hvězda turnaje v nemocnici, nucené stěhování do Brna a nyní i ztráta milovaného i nenáviděného Vaška Mikuláška. Turnaj OKTAGON 29 je týden před startem šikanován osudem do takové míry, že být Ondřejem Novotným, zajdu si do kostela pro rozhřešení.

Vyhecovaný souboj mezi Tomášem Bolem a Babou Jagou měl být druhou nejsledovanější událostí celé akce. Dlouhé promo založené na osobních antipatiích bývalých kamarádů slibovalo pořádnou řežbu, ve které měl být Vašek po delší době favoritem.

Vše podtrhovaly videa z kempů, které zveřejňoval na svých sociálních sítích a na kterých bylo vidět, jak velké úsilí i finance do přípravy vložil. I z tohoto důvodu bylo jasné, že jej extrémně mrzí přesunutí turnaje z rodné Ostravy do Brna.

Bohužel, jak to v českých končinách bývá, okamžitě po oznámení zranění se vyrojily spekulace o tom, že vše Mikulášek nafilmoval. Rádoby fanouškům ovšem nedochází, že bojovníci jsou placeni za zápas a ve chvíli, kdy vložíte všechny úspory do přípravy, je stornování duelu naprostou finanční sebevraždou. O tom, jak vše bylo, nás Vašek informoval na svém Instagramu.

“Než každý začnete spekulovat. Prosím, dejte mi den, ať vnímám normálně a ne pod tlakem. Chytal jsem psa, který mi chtěl skočit ze schodů! Probudil jsem se dole. Nemusím nikomu nic říkat, co mi je, ale dostal jsem injekce na ředění krve. Byl jsem 7 hodin v nemocnici a následně propuštěn s lehkým otřesem mozku, dalšími věcmi a poraněným kotníkem, který už byl z Polska zlomený. Pokud má někdo pochybnosti, tak klidně dám lékařské zprávy a tak dále. Někteří jste zku*vené hyeny. Díky všem, kteří mě podporují. Vím, jak to vypadá, ale bohužel normální člověk přemýšlí a ví, že bych neudělal takovou blbost, jako že bych zrušil zápas jen kvůli tomu, že to není v Ostravě a nebo že jsem přišel o nějaké věci. Děkuji.”

Organizace zrušení zápasu oznámila několik hodin před Babou Jagou a doplnila, že pro Tomáše Bola se usilovně hledá náhrada. Uvidíme, kdo pouhý týden před akcí vezme takovou výzvu a také, zda náhradu přijme Bolo. Doufejme, že tato změna je již poslední a nikdo další neonemocní nebo se nezraní.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email