Top-Fight.cz - bojové sporty

Co přinese OKTAGON 20? Bude to pětihvězdičkový cirkus

Organizace OKTAGON plánuje na silvestrovský turnaj pořádně našlapanou show. Akce s pořadovým číslem dvacet má mít na programu minimálně jeden titulový zápas v dosud neupřesněné váhové kategorii.

Zatím odtajněné souboje jsou ovšem zárukou kvalitní podívané a je jasné, že hlavní esa na kartě nás teprve čekají.

Co nás snad nemine, to je očekávaná bitva ve střední váze mezi Milanem Ďatelinkou a Davidem Hoškem. Slovenský chuligán má tři výhry v prvním kole v řadě a pokud sestřelí i Hoška, může pošilhávat po titulové šanci. Bývalý reprezentant v boxu David Hošek jede na podobné vlně úspěchů a vzhledem ke svému enormnímu IQ si umí spočítat, že výhra nad Ďatelinkou jej vystřelí na vrchol střední váhy.

Dalším ohlášeným zápasem je odveta za finále českého Undergroundu mezi Kohoutem a Brichtou. Vyrovnanou bitvu pro sebe urval Leo, ale jeho zraněné rameno poslalo do extrafinále Matouše. Dvě nejlepší české „sedmdesátky“ si ihned v kleci dohodly odvetu, ke které dojde na posledním turnaji letošního roku. Brichta je díky třem výhrám v řadě v roli favorita, ale Kohout je zkušený a tvrdý borec. Šance jsou vyrovnané.

Matouš Kohout a Leo Brichta se utkají na Oktagonu 20

Magda Šormová se po úspěšné ukrajinské anabázi vrací na domácí kolbiště a v cestě jí bude stát polská kráska Ewelina Wozniak. Bývalá šampionka WWFC přestoupila z Penty do Reinders Gymu, a pokud prodá své bohaté zkušenosti, měla by ukončit neporazitelnost polské soupeřky, která sbírá úspěchy v graplingu i BJJ.

Václav Holota se konečně utká s Němcem Christianem Jugwirthem. Potetovaný bijec s rekordem osm výher a dvou porážek bude solidní zkouškou pro českého prospekta z líhně Andrého Reinderse.

Na turnaji se představí i taková jména jako jsou Ivan Buchinger a Karlos Vémola. Oponenty zatím neznáme. Jejich soupeři se buď nakazili covidem nebo přešli na temnou stranu síly a přestoupili k Islámskému státu.

Ondřej Novotný tedy slibuje velká jména a nám nezbývá než hlavnímu principálovi věřit, že nám zaručí prvotřídní podívanou.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email