top fight logo export web
df021206fafab6aeec6099371885896b0432de86

Co přineslo pondělí? Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu, Kareš pohrozil právními kroky

Historický přestup je dokončen. Karlos Terminátor Vémola přešel z XFN do organizace Oktagon. Postupně se chce v barvách Oktagonu utkat s Attilou Véghem, Pirátem a Princem.

Co přineslo pondělí? Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu

Terminátor Vémola končí v organizaci XFN!

Hlavní hvězda XFN Karlos Vémola podle dostupných informací končí. Nejznámější český MMA zápasník to oznámil prostřednictvím rozhovoru v Deníku Sport. Terminátor se rovněž svým fanouškům omluvil za zrušené zápasy proti Patriku Kinclovi a Martinu Šolcovi. Organizace XFN podle Vémoly promovala tyto galavečery i s vědomím, že s Vémolou nemá smlouvu.

XFN dluží: Na výplaty sice není, na právníky ale jo!

Petr Kareš, který je hlavním promotérem XFN, naopak pro iDnes uvedl, že XFN má smlouvu s Vémolou až do roku 2023. Vémola se údajně pokusil smlouvu jednostranně vypovědět, což podle Kareše XFN jednoznačně neuznává. Kareš rovněž pohrozil právními kroky a předběžným zákazem zápasení pro Vémolu.

Karlos Vémola se stěhuje do Oktagonu!

Na tiskové konfrenci Oktagonu 11. února oznámil Karlos Terminátor Vémola podepsanou smlouvu s organizací Oktagon. Díky tomu se bude moci utkat v česko-slovenské bitvě s Attilou Véghem. Vémola se ukáže už na galavečeru Oktagon v Ostravě. Termín zápasu s Attilou Véghem bude upřesněn. Vémola se rovněž prostřednictvím svého právního zástupce ohradil proti tvrzení XFN a svým fanouškům slíbil, že vše je smluvně vyřešeno a on zápasit bude.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!