top fight logo export web
Cverna se zranil a opět nenastoupí! Ten se dokáže zranit i u Vémoly v bazénu, vtipkují fanoušci

Cverna nakonec opět nenastoupí! Ten se dokáže zranit i u Vémoly v bazénu, vtipkují fanoušci

Už tuhle sobotu se měl na turnaji OKTAGON 24 vrátit do akce Alexander Cverna, kde se měl postavit dvojnásobnému mistrovi Slovenska v zápasení Štefanovi Vojčíkovi.

Ještě před samotným turnajem si ze Cverny dělali někteří fanoušci srandu, že do zápasu nenastoupí, protože mu do toho zase něco vleze. A ono opravdu!

Alexandr Cverna se bohužel bezprostředně před zápasem zranil a v den D z bitvy vycouval. Má zpřetrhané vazy. Právě Cverna má přitom v OKTAGONu špatnou pověst, protože už několikrát do zápasu nenastoupil.

Někteří fanoušci si dokonce dělali srandu už několik dní před zápasem, že se dokáže zranit i u Karlose Vémoly v bazénu a jak se zdá, nebyli daleko od pravdy.

„Ten se dokáže zranit i u Vémoly v bazénu. Snad už má Novotňák za něj připravenou náhradu,“ dělal si čtyři dny před zápasem srandu fanoušek Vojta. A přidali se další. „Kdo čekal něco jiného, tak je blázen. Čekal jsem to hned po vážení.. Vydržel dlouho,“ vtipkoval fanoušek Ondra.

Ne všechny příznivce zpráva pobavila. Najdou se i tací, kteří volají po pokutě, protože prý není férové, aby se zápasník zranil těsně před zápasem, a to už několikrát.

„To není normální, tohle by měl OKTAGON pokutovat, vždyť to už je po několikáté, co nenastoupil,“ nebral si servítky fanoušek Pavel. „Jak je možný, že si těsně před zápasem může přivodit takový zranění? Pokud teda někde neuklouzl, což se může stát. Pokud se mu to stalo na „tréninku“, je to dost neprofesionální, v jeho letech by se měl více hlídat,“ dodal fanoušek Jirka.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.