top fight logo export web
Kozma tipuje zapas Vemola vs Kincl

David Kozma tipuje odvetu Kincl vs. Vémola 2

David Kozma si neumí představit, jak Karlos Vémola dokáže Patrika Kincla udržet celých pět kol na zemi.

Mnozí bojovníci říkají, že v tomto duelu rozhodne především hlava, což je nepochybně pravda. Úřadující šampion velterové váhy Oktagonu ovšem upozorňuje ještě na jednu důležitou věc, a tou je délka souboje.

Když se Karlos s Patrikem střetli poprvé, byl jejich zápas vypsán na „pouhá“ tři kola. Teď to však bude na pět. A pokud se nedočkáme nějakého ukončení před limitem, bude mít Terminátor údajně co dělat, aby duel držel ve své dominantní pozici, tedy na zemi.

„Vidím to absolutně 50 na 50,“ uvedl Kozma na svém YouTube kanálu. „Když měli mít první zápas, tak jsem říkal, že je pro mě favoritem Patrik Kincl. Tam to vypadalo, že kdyby to pokračovalo do čtvrtého kola, tak by Patrik asi vyhrál,“ domnívá se.

„Každopádně na kdyby se nehraje. Karlos zkrátka vyhrál dvě kola, možná dokonce i všechna tři. Určitě tam ale hrálo svoji roli i to píchnutí do oka.

Já jsem na tu jejich odvetu velmi zvědavý. Neumím si představit, že Karlos vydrží Kincla házet celých pět kol, jelikož Patrik má fakt skvělou obranu proti strhům. Oproti prvnímu zápasu je navíc těžší.

Na druhou stranu, ani Patrik mi nepřišel v pozdějších kolech duelu s Pirátem úplně čerstvý. Je možné, že se mu ta váha navíc špatně udýchává… Takže fakt jsem na to zvědavý a vidím to vážně 50 na 50. Absolutně si nedokážu tipnout, jak to bude probíhat,“ svěřil se Kozma.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!