top fight logo export web
388c74dcf2a155b837a21ee1675ec3f59e8fb0da

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí: Je na čase, abych vyletěl z hnízda

Aktuální forma mu dovoluje pomýšlet na nové cíle a s tím i spojeny nové výzvy. David Kozma proto nepochybuje, že jakmile si to vyřídí s Pirátem Krištofičem, tak se vydá poznávat plody zahraničních zkušeností. Zdali budou sladké nebo slané, to se dozvíme až časem, prozatím tu máme velké ambice i chuť něco dokázat. 

„Zatím bych nerad říkal přesné názvy. Mám něco domluveného, ale nejsem si jistý, jestli to mohu pustit ven,“ nechal se slyšet šampion Oktagonu, jehož doprovází dvanáct vítězství z posledních třinácti duelů a na něhož už 16. března čeká jeho první obhajoba pásu z divize velterové váhy. 

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí

„Kdyby mi to náhodou nevyšlo, pak bych se asi vrátil, nicméně je pevně věřím, že nastal ten správný čas a že to vyjde,“ pokračoval muž s přezdívkou Pink Panter, který tímto tvrzením prakticky popřel možnou budoucí odvetu s Gáborem Borárosem, kterého v prvním duelu zastavilo zranění kolene. 

Davida se zastal i promotér organizace Ondřej Novotný. „S jeho manažery jsme se shodli na tom, že už dosáhl těch kvalit, aby si vyzkoušel působení mimo ČR. A pokud by to dopadlo dobře, nemuselo by se jednat o definitivní konec. David by mohl jednou startovat venku a jednou by se vracel k zajímavým titulovým obhajobám k nám,“ navrhoval řešení tzv. „střídavých startů“, čímž ho de facto viděl po souboji s Pirátem už na stupínku vítězů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!