Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Oktagon MMA
  • David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí: Je na čase, abych vyletěl z hnízda

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí: Je na čase, abych vyletěl z hnízda

Aktuální forma mu dovoluje pomýšlet na nové cíle a s tím i spojeny nové výzvy. David Kozma proto nepochybuje, že jakmile si to vyřídí s Pirátem Krištofičem, tak se vydá poznávat plody zahraničních zkušeností. Zdali budou sladké nebo slané, to se dozvíme až časem, prozatím tu máme velké ambice i chuť něco dokázat. 

„Zatím bych nerad říkal přesné názvy. Mám něco domluveného, ale nejsem si jistý, jestli to mohu pustit ven,“ nechal se slyšet šampion Oktagonu, jehož doprovází dvanáct vítězství z posledních třinácti duelů a na něhož už 16. března čeká jeho první obhajoba pásu z divize velterové váhy. 

David Kozma zamíří po zápase s Pirátem do zahraničí

„Kdyby mi to náhodou nevyšlo, pak bych se asi vrátil, nicméně je pevně věřím, že nastal ten správný čas a že to vyjde,“ pokračoval muž s přezdívkou Pink Panter, který tímto tvrzením prakticky popřel možnou budoucí odvetu s Gáborem Borárosem, kterého v prvním duelu zastavilo zranění kolene. 

Davida se zastal i promotér organizace Ondřej Novotný. „S jeho manažery jsme se shodli na tom, že už dosáhl těch kvalit, aby si vyzkoušel působení mimo ČR. A pokud by to dopadlo dobře, nemuselo by se jednat o definitivní konec. David by mohl jednou startovat venku a jednou by se vracel k zajímavým titulovým obhajobám k nám,“ navrhoval řešení tzv. „střídavých startů“, čímž ho de facto viděl po souboji s Pirátem už na stupínku vítězů.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?