top fight logo export web
mikulasek souper

Dominoval jsem v postoji i na zemi, kdyby mě rozhodčí nezařízl, vyhraju, hlásí se Mikulášek o odvetu

Vašek Mikulášek je stoprocentně přesvědčený, že je mnohem lepší jak jeho přemožitel Tomáš Meliš.

Výhry i prohry jsou součástí života, ovšem občas je obtížné skousnout prohru, pokud jste k ní došli za nepříznivých okolností.

Těmito okolnostmi údajně lze nazvat situaci, v níž se ocitl muž s přezdívkou „Baba Jaga“, který se nad svým slovenským protějškem chopil otěží a od prvních sekund diktoval tempo zápasu. Pak si ale při mordování soupeře na zemi nepohlídal ruku, kterou mu Meliš chytil a kterou mu následně začal lámat.

Prostorem zazněl křik, rozhodčí Pavel Touš to vyhodnotil jako verbální vzdání a duel ukončil – podle Mikuláška neprávem ale, protože prý nekřičel bolestí. A to ho doteď strašně štve. Věci nejsou v té rovnováze, v jaké by měly být.

„Všichni mohli vidět, jak jsem dominoval. V postoji neměl Tomáš sebemenší šanci, ani kdyby nevím co. Rozhodně ho nechci hanit, nadávat mu nebo cokoliv podobného, ale rozhodně mě nedostal do pozice, kdy bych chtěl zápas odklepat,“ vyjádřil se Mikulášek na svém Instagramu.

„Neklepal jsem, jen jsem zařval a chtěl jsem zarvat ruku, protože on už s ní neměl kam jít. On sám má krátké ruce. Udělal jsem však amatérskou chybu a zaplatil jsem za to prohrou. Myslím, že lidi, kteří viděli ten zápas, tak musí uznat, že jsem měl kontrolu a byl jsem lepší… Co na to víc mám říct?“ ptal se.

Východisko tedy může být jenom jedno jediné…

„Zařval jsem si, jelikož jsem si chtěl pomoct psychicky, že tu ruku vyrvu. Vyrval jsem jí totiž poprvé a vyrval bych jí i podruhé. Určitě bych tedy chtěl odvetu, protože si myslím, že když celá hala bučela na Tomáše, tak jediné, jak jim to můžu oplatit, je to, že teď vezme odvetu a že si to rozdáme třeba na Štvanici,“ navrhuje fenomén z Bohumína.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!