Top-Fight.cz - bojové sporty

Drž hubu a počkej, než splním váhu! vzkazuje Vémola ubrečenému Mikuláškovi

Válka slov pokračuje. Karlos Vémola a Vašek Mikulášek se střetli ve studiu na Oktagonu 16 v Brně, kde spolu museli probrat jednu nedořešenou záležitost.

Jak se totiž ví, jejich vzájemný duel se dočkal druhého odkladu. Terminátor, jenž se nachází po těžké nemoci, nebude schopen do 17. října splnit limit střední váhy (84 kg). Svému soupeři však skrze organizaci údajně nabídl, že se mohou dohodnout na kompromisu, jímž by byl duel ve váze do 88 kilogramů. Tuto zprávu ovšem Mikulášek popřel.

„Nikdo mi nenabídl, abychom se utkali v osmdesát osmičce!“ popíral Baba Jaga jakési poplašné zprávy. „Se mnou se (promotéři) bavili o něčem okolo devadesáti kilo. Určitě nikdo nezmínil osmdesát osm,“ trval na svém.

Karlos Vémola a Vašek Mikulášek si povídali o svém souboji v Oktagon MMA

Karlos tedy pohotově reagoval. „Pokud ti to nenabídli, nabízím ti to nyní. Já do osmdesáti osmi kilogramů shodím!“ naznačil, že s touto váhou by již neměl problémy.

A dále pokračoval. „Vím, že to je vůči tobě blbé, ale ze zdravotních důvodů prostě nebudu do 17. října schopen shodit do osmdesát čtyřky… Tady jde o to, že ty pořád říkáš, že se mnou budeš zápasit klidně na benzínce. Já 17.10. zápasit budu. Pokud ty ne, tak počkej do prosince,“ říkal Vémola, jemuž posměvavě Mikulášek skákal do řeči.

Proto také zvážnil. „Už drž hubu a mlč, a pokud ten zápas chceš, tak počkej do prosince, kde budu ready v osmdesát čtyřce,“ dodával Terminátor.

Václav Mikulášek se těší na zápas s Karlosem Vémolou

Mikulášek podle všeho trvá na předem stanoveném hmotnostním limitu, a tak se duelu s Vémolou patrně dočkáme opravdu až závěrem roku. Pro Babu Jagu tento odklad znamená „pouze“ další investice do přípravy. Momentálně do ní vrazil už 150 tisíc a ty ztráty budou ještě mnohem vyšší…

„Co se týče současné krize, korony a vůbec podmínek, všichni do toho investujeme. Nikdo z nás nebude v plusu. Nejsi jediný, kdo může brečet,“ kontroval Vémola.

„Ať si říká Mikulášek, co chce, ale jen díky mně se na něj lepí sponzoři, teď dokonce převzal nové auto. A to nedostal jen proto, že to je Mikulášek, ale proto, že zápasí s Vémolou,“ vysvětlil Karlos, že zase až tak špatně na tom jeho soupeř úplně nebude.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email