top fight logo export web
gabor boraros mma oktagon

Gábor Borároš: Ať je na druhé straně kdokoliv, budu připravený!

I když má Gábor Borároš na kontě tři porážky v řadě a do klece se bude vracet po více než roční pauze, stále si vítěz první OKTAGON Výzvy nepřestává věřit.

Na charismatického borce nezanevřeli určitě ani jeho věrní fanoušci, kteří se opět nechají unést jeho strhujícím nástupem.

Gábor je i přes mizerné sportovní výsledky stále jednou z největších hvězd OKTAGONu a jeho start na turnaji v Brně bude hodně sledovanou událostí.

„Moc ho neznám, nejdřív se musím podívat na jeho zápasy. Když budu nachystaný na sto procent, tak nezáleží na tom, kdo bude stát na druhé straně,“ nedělá si Gábor ze soupeře těžkou hlavu a soustředí se na svůj výkon.

Veltrová divize je nyní společně se střední váhou nejvíce nabitá kvalitou. Roky panující šampion David Kozma má za sebou hladové vlčáky v podobě Kaika Brita, Bojana Veličkoviče nebo Andreje Kalašnika.

Gábor i přes tuto obrovskou konkurenci dále sní o šampionském opasku, což potvrdil v rozhovoru pro pořad OKTAGON Hype.

„Mám stále spoustu cílů a chci zase vítězit. Nejen v tomhle zápase, ale chci zvládnout i ty další. Samozřejmě chci stále získat opasek šampiona, ale není to jednoduché. Vím, že k tomu povede dlouhá cesta,“ a v případě Gábora a jeho trhajícího se obličeje i krvavá, bylo by vhodné dodat.

Pozice na vrcholu váhy do sedmasedmdesáti kilogramů se může změnit již koncem tohoto roku na turnaji v Ostravě. David Kozma zde bude již po 6 obhajovat svůj titul. Tentokrát bude jeho soupeř Kaik Brito, který své kvality již dostatečně prokázal a Davida tak určitě nečeká nic lehkého.

„Kozma je skutečný a silný šampion. Na druhé straně, Brito je talentovaný a velmi dobrý soupeř. Vím, o čem mluvím, s oběma jsem zápasil. Na jejich souboj jsem vážně velmi zvědavý. Myslím si, že titul zůstane i nadále u Davida,“ predikoval Borároš jako vítěze Pink Pantera.

Sám Gábor se do klece vrátí již na OKTAGONU 35, který nás čeká již 17.9. v Brně. Podle předpokladů by měl spolu se svým soupeřem Angličanem Jamesem Lewisem otvírat hlavní kartu a do zápasu půjde jako výrazný kurzový favorit.

Jak Gábor vykročí na svoji novou cestu na vrchol, to se dozvíme již za necelých čtrnáct dní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!