top fight logo export web
gabor boraros zapas oktagon 2022

Gábor Borároš se pokusí utnout zlou sérii! Zažene Jamese až za kanál La Manche?

Oživit skomírající MMA kariéru a dokázat, že není jen hvězdou Instagramu a reality show. Přesně toto zadání stojí před prvním výhercem OKTAGON Výzvy Gáborem Borárošem.

Slovenský borec prohrál čtyři z posledních pěti zápasů. Co se mu však rozhodně nedá upřít, je schopnost přijímat velké výzvy a nespekulovat s výběrem soupeřů.

V několika zápasech navíc nebyl Gábor vyloženě horší, ale zklamalo jej jeho chatrné zdraví a obličej náchylný k potrhání. Nyní má za sebou téměř roční pauzu, kterou vyplnil účinkováním v pořadu Trosečník.

Bohužel, i zde si poranil koleno a ze soutěže musel odstoupit. Uvidíme, s jakým zápalem se tedy představí v kleci, kde jej již za měsíc čeká na turnaji v Brně James Lewis.

OKTAGON 35 bude pro Jamese premiéra na českém území. Bilance 7 výher a čtyři porážky hovoří o tom, že by měl mít Gábor zkušenostmi navrch. Lewis má za sebou jeden zápas v ACB a jeden v Cage Warriors, z obou si odnesl prohru před limitem.

Solidně naopak působí jeho schopnost ukončovat své soupeře. Čtyřikrát doručil úspěšnou submisi a přidal i dva knockouty. Často vítězí hned v prvním kole, která má ale silná i Gábor. Je tedy dost možné, že hned první pětiminutovka výrazně napoví o tom, kdo odejde s rukou nahoře.

Karta turnaje OKTAGON 35 se tak začíná zajímavě zaplňovat. Akci vévodí titulová bitva o pás střední váhy mezi šampionem Patrikem Kinclem a nebezpečným Francouzem Alexem Lohorém.

Dojde i na slovenské derby mezi Fero Fodorem a Karolem Ryšavým, které slibuje pořádnou přestřelku. Pro fanoušky televizních show je navíc připravený zápas dvou znesvářených hochů z pořadu Trosečník, Adama a Nathana.

Do turnaje zbývá poměrně hodně času, takže se dá očekávat, že organizace vytáhne pár dalších zajímavých lákadel a v Brně rozhodně nebude nuda.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!