top fight logo export web
boraros nadavky media

Hloupá media, ko*ot vám třeba do huby! rozhněval se Gábor Boráros

Gábor Boráros nedokázal udržet nervy na uzdě. Slovenský zápasník se údajně stal internetovou obětí týkající se lží a vymyšlené nevěry.

Gábor si díky své popularitě vysloužil letos na jaře lístek do show Survivor. Jakmile se z ostrova vrátil, čekal jej doma rozchod s těhotnou přítelkyní Monikou Jákliovou, kterou měl bojovník podvádět.

„Ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že se tohle stane právě mně. Nikdo není bezchybný, ani já, ale toto jsem si nezasloužila. Nechápu ale ani tu ženu, která měla náladu na muže, o němž věděla, že jeho nevěsta je právě teď v nemocnici a přivádí na svět jejich společné dítě,“ napsala tehdy novopečená maminka na své sociální sítě. Z Borárose se stal špinavec a nevěrník, který čelil kritice prakticky den co den.

Gábor Boráros si pokazil kariéru fightera i přítele. Je to záletník, práskla na něj exsnoubenka

Gábor Boráros: Jsou to pi*oviny!

Gábor Boráros to neunesl. Celá situace se podle jeho slov již dávno uklidnila a nyní žije s rodinou ve společném domě. A ten příběh o nevěře? To je údajně výmysl mediálních hyen.

„Hloupá media! Kokot vám třeba do huby! Namísto tolika debilních článků a hloupých oznámení byste mi měli děkovat, že aspoň díky mně máte práci a že můžete i nadále lhát a psát kraviny o někom, koho osobně nepoznáte!“ vzkázal ze svého Instagramu.

Jak je na tom zápasník nyní, to není oficiálně potvrzeno. Hovoří se však o tom, že se měl s matkou své dcery udobřit a vrátit se k ní.

Gabor Boraros oktagon 27

„Všechno je (u mě doma) v pořádku. Mám za sebou operaci, jsem zdravý a můžu trénovat. Udělal jsem hodně věcí. Prodal jsem byt a stěhoval se. Teď už bydlíme všichni spolu v jednom domě,“ vyjádřil se Boráros.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!