top fight logo export web
milos petrasek zapas oktagon titul

I já chci Karlosův titul, hlásí se o slovo Petrášek. Dokázal bych ho porazit, myslí si

Miloš Petrášek začíná lačnit po zlatu a aby ho získal, je připravený se utkat klidně se svým týmovým parťákem Karlosem Vémolou.

Pokud jde o tituly, neznají mnozí sportovci bratra. „Meloun“ Petrášek by sice o svém tréninkovém kolegovi neřekl jediné křivé slovo a dlouhou dobu jakýkoliv střet s ním odmítal, ale teď si začíná uvědomovat, že okolo nejde kličkovat věčně.

„Já a Karlos působíme prakticky ve stejné váze. Máme toho spolu natrénováno tolik, že měřit se proti sobě by nebylo správné. Nicméně je fakt, že pokud nemáš titul, nejsi tu ničím. Nic jsi nedokázal. Všichni uznávají jedině pás,“ rozpovídal se Petrášek.

„Já Karlosovi říkal, že pás chci, je to pro mě alfa a omega. Cítím, že před sebou už moc zápasů nemám, a chci se k titulu probojovat co nejdřív. Uvidíme. Kdyby změnil názor a nechtěl pás uvolnit, museli bychom si sednout. Nechci nad tím scénářem ani přemýšlet, ale titul chci za každou cenu,“ uvedl český bojovník nastupující v pražském Reinders MMA.

pirat petrasek box oktagon

Dokázal by Miloš Petrášek Vémolu porazit?

Na oko pro mnohé lidi nemá Terminátor na domácí půdě soupeře. Jinak by tomu ale bylo v případě, pokud by čelil někomu, kdo jeho pohyby dokonale zná.

„Jeden druhého máme načteného. Karlos mě svou silnou stránkou neohrozí, protože vím, co dělá. Zároveň on ví, co udělám já, takže sparing vypadá většinou tak, že kdo první hodí druhého na zem, je nahoře. Jak se známe, nebylo by to v pohodě. Na druhou stranu titul je pro mě úplně všechno,“ opakoval Meloun deníku iDNES.

Miloš Petrášek seknul s prací a bude se naplno věnovat MMA! Ovládne OKTAGON 26?

Tím pádem i věří, že by Terminátora porazil…

„Jo, to je jasný! Karlosova nejsilnější stránka je, že lidi nevědí, jak silný a dominantní v pozicích je. Já to vím, vím, do jaké strany se hnout, kde nějaký úchop nedrží tak pevně. Jo, dokázal bych ho porazit, ale ještě v době, kdy jsme spolu netrénovali, mě zabíjel. Nebylo by to vůči němu v pohodě.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.