top fight logo export web
Karlos Vémola ztratil titul v Oktagonu MMA

Ilič stupňuje nápor: Jaký box? Vémola mi v duelu bude cucat pytel

Karlos Vémola uvedl, že na Iliče za ty kecy bude čekat drsné KO… Na tuhle „léčku“ mu však soupeř rozhodně neskočí.

„Karlos a box?“ smál se Ilič. „Viděli jste ho boxovat? Pokud jste se dívali na stejný zápas, jako jsem se díval já, pak víte, že tím svým plaváním nikoho neohrozí,“ smál se Ilič, jenž Vémolovy výhružky ohledně případného KO nebere nijak vážně. Ba naopak počítá s tím, že bude čelit typickému zemaři, jenž se ten duel při první příležitosti pokusí přenést na zem.

„Jediné, co od něho očekávám, je to, že mi půjde po nohách a bude mi cucat pytel. Však když naposledy zápasil doma, tak na něj lidé jen bučeli,“ provokoval Ilič, který si je zároveň vědom toho, jak to Karlos doma má s podporou. Ani tuzemští fanoušci nejsou z jeho bojového stylu nějak uneseni.

„Měl by se sám sebe zeptat, zda bude mít lidi skutečně na své straně. Lidé už nechtějí vidět jeho nudné a ošklivé zápasy. On se dokonce snažil wrestlit s týpkem i během boxerského zápasu. A to byl jeho soupeř hudebník, žádný boxer. Slyšel jsem, jak diváci na konci zápasu museli říkat, že chtějí peníze zpátky a že měl dát Oktagon PPV zadarmo,” poznamenal.

karlos vemola zem

Reakce Karlose Vémoly

Z Iliče se z vyklubal pěkný idiot! Ten frajer mě vůbec nezná, ale bere si do huby mě, moje lvy, krokodýly, všechno, co se zápasem nemá moc společného. Dokonce i nějaké moje manažery, kteří neexistují. Myslím si, že je to zbytečné,“ řekl Terminátor ve vysílání MMA letem světem.

Proto také chystá krutou mstu. „To, co s ním udělám, ho bude velice mrzet. Pokud jsem to KO nevyslal v O2 areně (proti Marpovi), tak bych to mohl napravit na Štvanici. Tak aby se nedivil,“ naznačil možnou výměnu v postoji.

„Když jsem tu měl kluky z Londýna, kterým jsem říkal, aby si hlídali takedown, ať je nehodím, tak jsem si všiml, že jim ty ručičky malinko padaly od brady. Toho strhu se tak báli, že mi procházeli různé kombinace. Tak jsem si říkal, že tam možná něčím překvapíme,“ nastínil Vémola, jak by se jeho KO mohlo zrodit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!