top fight logo export web
vemola marpo spatny box

Iliče nebude vůbec snadné dostat na zem, obává se Karlosův trenér

Už nadcházející víkend se Karlos Vémola porve o titul polotěžké váhy Oktagonu. Získá ho? To nám hodně napoví úvodní dvě kola proti Iličovi.

Trenér André Reinders srbského bojovníka stylově přirovnal k Polákovi Pasternakovi, jehož Vémola nedávno přemohl. Obranu proti strhům má ovšem na vyšší úrovni a také se lépe hýbe. To by pro Terminátora mohl být problém.

„O výsledku a průběhu utkání hodně napoví první dvě kola. Pro Karlose bude nejtěžší Iliče dostihnout. Má totiž skvělou obranu proti takedownům, o něco lepší než Pasternak. V případě, že ho Karlos hodí na zem, tak ho bude schopen ukončit. Nebude to ale lehké ho na tu zem dostat. Má výborné laterální pohyby (do stran), dokáže uhýbat pokusům o strhy. Bude rozhodovat, za jak dlouho dokáže vzít Karlos Iliče na zem a jak dlouho ho tam bude držet,“ domnívá se Reinders.

Obecně platívá, že zemaři mívají nad postojáři navrch. I proto je na Terminátora vypsán podstatně nižší kurz. Prakticky všichni doma věří v jeho vítězství.

„Pozor, tohle je MMA,“ krotí nějaké papírové předpoklady Reinders. „Vždy říkám, že MMA není krasobruslení. Nehraje se na tu krásu, na body za předvedený výkon, ale jede se na vítězství. Ten, kdo si prosadí svoji hru, tak vyhraje. Stejně tak může vyhrát Ilič, když trefí dobrý úder. Povedlo se mu to i proti olympijskému medailistovi Janikowskému. Byl to jeden z nejlepších wrestlerů, přesto ho trefil high kickem,“ připomněl skrze server sport.cz.

Vemola Karlos

Karlosovy plány po zisku titulu

Pokud se však papírové předpoklady přeci jen naplní, Vémola se stane šampionem. A pak začne provokativní mise na adresu Attily Végha.

„Hlavním důvodem, proč teď jdu o titul v polotěžké váze (a nikoliv ve střední), je ten, že chci odvetu s Attilou Véghem. Až ten pás získám, budu s ním Attilovi mávat před obličejem a říkat mu, že si ho může vzít, jestli chce… On mě sice už v devadesát trojce porazil, ale králem váhy je ten, kdo v ní vlastní mistrovský pás,“ ví Vémola.

„Za chvíli budu mít ten pás přes rameno. Bude to jasný důkaz toho, kdo je v Oktagonu král. Jestli o tom chce Attila rozporovat, tak ať přijde, já jsem na něj ready,“ podotýká.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!