top fight logo export web

Jaký je Attilův postoj k odvetě „Zápasu století“?

Od Oktagonu 15 neuplynuly ještě ani dva týdny, a přesto se o něm stále hovoří. I to je vizitkou toho, o jak velký turnaj se jednalo. A nás všechny pochopitelně zajímá, zdali scénář, který jsme zde nakousli, bude mít ještě nějakou dohru.

Karlos Vémola byl po dlouhých čtyřech letech a jedenácti zápasech opět přemožen. Stalo se tak ve chvíli, kdy s tím jen málokdo počítal. Attila však po výhře prozradil, že výsledek utkání rozhodně nebyl dílem náhody. Všemu předcházela poctivá příprava, jakou už dlouho nepamatuje.

„Takovouto přípravu jsem neměl už hodně dlouho. Po poslední prohře (s Virgilem Zwickerem na Oktagonu 12) jsem si uvědomil, že se něco musí změnit, a to byly hlavně ty sociální sítě. Nečíst žádné komentáře, nereagovat na nic… úplně jsem se od toho světa odmlčel, což mi velmi pomohlo,“ vyzpovídal se na webu mma-news.cz slovenský hrdina, jemuž se do tváře opět vrátil ten kýžený výraz nadšení, motivace a sebevědomí.

„Měl jsem jasný cíl, za kterým jsme si šli a taky jsme ho dokončili. Nějaké řeči (na internetu) jsem neřešil. Karlose jsem respektoval a respektuji i nadále,“ připomínal.

Zdali bude prostor na odvetu, to ukáže až čas. „Hned po zápase Karlos mluvil o odvetě, já jsem ale řekl, že potřebuji trochu klidu. Měl jsem opravdu nastavenou hlavu na ty tréninky a teď se chci trochu odreagovat, vypnout. Čekáme rodinu – dítě a chci se věnovat manželce. Nedám na to odpověď, jestli odveta bude, nebo ne, ale vše je o dohodě. A jak už jsem říkal, tak kariéru ještě nekončím,“ přidával Attila, který tak nechával dveře všem potenciálním scénářům otevřené.

Karlos Vémola je momentálně po operaci ramene a chvíli potrvá, než bude schopný zapojit se zpět do regulérní přípravy. V žebříčku polotěžké váhy Oktagonu mu po této prohře aktuálně patří čtvrté místo, a pokud si má dojít pro odvetu, bude patrně muset jeden nebo dva zápasy vyhrát.

Ani chvíle odpočinku! Karlos Vémola vyrazil z operačního sálu hned do tělocvičny

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.