top fight logo export web
Jon Mariánek: Na OKTAGON s*ru, Ondřej Novotný je chudej zm*d. Chci se utkat s Vémolou a uspořádám si to sám

Jon Mariánek: Na OKTAGON s*ru, Ondřej Novotný je chudej zm*d. Chci se utkat s Vémolou a uspořádám si to sám

Tak tohle je nálož! Jon Mariánek se totálně vysmál organizaci OKTAGON. Ondřeje Novotného nazval starým chudým zm*dem, co se chce přiživovat na influencerech.

S Jakubem Štáfkem si to rozdá prý maximálně v šachách. Namísto toho vyzval rovnou Karlose Vémolu, se kterým by se rád utkal v O2 areně. Zápas i promo navíc sám obstará!

S majitelem organizace a tátou českého MMA neměl Mariánek vůbec žádné slitování. „Ondřej Novotný je starej chudej zm*d z Česka. Je to takovej Dana White z Číny. Kopíruje to, co v zahraničí funguje a chce se přiživit na zápasech s influencerema. Ví totiž, že jeho zápasníci nikoho nezajímají a na tomhle by vydělal mnohem víc,“ komentoval Mariánek nabídku OKTAGONu.

A zájem nemá ani o herce Jakuba Štáfka. „Na OKTAGON z vysoka se*u. Radši si to všechno udělám sám. S Jakubem Štáfkem si můžeme dát zápas v šachách a prodávat na něj PPV. A Vémolo, jestli chceš pořádnej pay day, pojď do toho! Nabízím 10 000 000 korun. O2 arenu koupím sám. Bude to ta největší fight night v Česku,“ dodal Mariánek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.