top fight logo export web
a9d0f0be73ef13eba189de70651c17fc62d11934

Karlos: Upřímně si myslím, že Attila nemá takový hlad, jako mám já

Největší československá bitva století již zná datum i místo svého konání, a tak se není čemu divit, že oba aktéři začínají přikládat pod kotlem.

„Attila Végh? Samozřejmě mám vůči němu velký respekt. Ale ten zmizí okamžitě, jak rozhodčí řekne ‚fight‘. Nejenže půjde o zápas století, navíc to bude můj životní zápas. A upřímně si myslím, že Attila nemá takový hlad. On a ani nikdo jiný nechce vyhrát tak strašně jako já,“ uvedl Oktagonem MMA citovaný Terminátor.

Všechny indicie nám momentálně říkají, že se 9. listopadu zachvěje zem. A pokud ne zem, tak minimálně celá O2 arena, která bude domovem toho nejlepšího, co nám dosavadní dění na domácí scéně mohlo nabídnout.

„S ohledem na tento unikátní charakter akce půjde o opravdu exkluzivní událost. Již teď zaznamenáváme velikou poptávku po vstupenkách. Fanoušci si o tuto bitvu sami řekli. K tomu uvidí úžasnou show, jak už to v Oktagonu bývá zvykem,“ přidával své hodnocení promotér Ondřej Novotný.

A protože půjde o opravdovou zkoušku sil, nebude v ní chtít ani jedna strana nic podcenit. Attila Végh se převážně tvářil vždy jako klidný jedinec, avšak i teď i on sám začíná cítit, že je ve hře opravdu hodně.

„Díky skvělým fanouškům, kteří si k MMA našli cestu, se bude jednat o zápas století. Moje vítězství v něm jenom potvrdí to, co jsem dosáhl ve své kariéře. Tahle výhra bude takovou sladkou tečkou za tím vším,“ doplnil pro instagram Oktagonu bývalý šampion Bellatoru, na něhož bude před Karlosem čekat ještě 12. června premiéra proti veteránovi Strikeforce Virgilovi Zwickerovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!