top fight logo export web
karlos vemola patrik kincl

Karlos Vémola: Doufám, že se Kincl už nebude na nic vymlouvat, až ho sfouknu

Co Karlos Vémola svého soupeře Patrika Kincla prvně porazil, slyšel čtyři roky v kuse jen pláč. Snad se to nyní změní, ale ruku do ohně by za to nedal. V další výhru přitom věří jistou. 

Kincl je momentálně šampionem střední váhy Oktagonu, ale zdali si tento status uchová i na začátku nového roku, tomu nevěří především Karlos Vémola, který je už teď dle bookmakerů považován za papírového favorita.

„Odveta s Kinclem pro mě neznamená vůbec nic. Já ten zápas s ním vůbec nepotřebuji, jde mi pouze o jeho pás. Jinak pro mě Kincl byl, je a vždy bude pitomec,“ vyjádřil se zcela jasně Vémola v redakci deníku Sport.

Karlos Vémola: Až Kincla sfouknu, nikdo si na něj ani nevzpomene

„Teď se o něm sice hodně mluví, ale po tom, co ho sfouknu, se na něj rychle zapomene. Podobně, jako se přestalo mluvit o Ďatelinkovi nebo Mikuláškovi,“ přidal a připomněl tak, že bublina jeho předchozích soupeřů rychle splaskla, co se s nimi vypořádal v kleci.

Důvod, proč Terminátor nabývá tohoto přesvědčení, je údajně zřejmý. Patrik Kincl je „malá a tlustá sedmdesát sedmička“, v kategorii do osmdesáti čtyř kilogramů tedy nemá co dělat.

„Kincl je malý tlusťoch, který to v osmdesát čtyřce nemůže udýchat. Byla naprostá katastrofa to, co předvedl už tehdy proti Pirátovi. Již jednou jsem ho zmlátil, zmlátím ho i podruhé,“ je přesvědčený.

„Snad už nebudou žádné výmluvy“

Když Karlos porazil Patrika poprvé, plameny války a nenávisti to neuhasilo. Ba naopak je to ještě rozšířilo. V tomto případě Terminátor doufá, že se jeho soupeř konečně změní.

„Patrik Kincl mlel před naším soubojem spoustu sraček a potom jsem ho v kleci mlátil všechna tři kola. A když jsme skončili, tak si pořád na něco stěžoval a fňukal dál. Ten člověk neumí přijmout porážku, pořád jen brečí,“ poznamenal Terminátor, který se pochlubil například i tím, že jen co se stane šampionem střední váhy, přesune se rovnou do váhy těžké, aby mohl přepisovat rekordy tuzemského MMA. A nesmíme zapomínat ani na to, že nejsme tak daleko od podpisu smlouvy k odvetě s Attilou Véghem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!