top fight logo export web
Karlos Vemola si pry soupere v Oktagon MMA nevybira

Karlos Vémola: Nikdy si nevybírám soupeře. Nastoupím kdykoliv, kdekoliv a proti komukoliv

Že si Karlos Vémola vybírá soupeře, to je údajně mýtus, který se Terminátor pokusí hned po duelu s Kinclem vyvrátit.

Karlos Vémola je na domácí scéně prakticky neomylný, což mnoho kritiků, ale i některých bojovníků nemůže skousnout. Proto o něm říkají, že si vybírá snadné soupeře, na kterých si akorát pouze honí skóre.

Jelikož se nejedná o téma, které by Karlos slyšel poprvé, rozhodl se na něj zareagovat. V hlavě mu vykvetla myšlenka, jejímž naplněním by údajně umlčel všechny kritiky jednou provždy.

„Protože každý mluví o tom, jak si vybírám soupeře, tak jsem Ondrovi (Novotnému) řekl, že hned poté, co porazím Patrika Kincla, půjdu o titul v těžké váze. A teď mi řekněte, jestli by si mohl někdo, kdo do těžké váhy vůbec nepatří, takovýto krok dovolit?“ otázal se Terminátor.

„Já vím, že v těžké váze nemám co dělat. Chci ale ukázat lidem a všem těm pochybovačům, že si žádné soupeře rozhodně nevybírám. Nastoupím kdykoliv, kdekoliv a proti komukoliv. Mně je to vážně jedno,“ vyjádřil se Vémola v Invest Holding podcastu.

Karlos Vemola v kleci Oktagon MMA
Karlos Vémola

Karlos Vémola: Patrik Kincl není soupeř

Momentálně na Karlose čeká bitva s Patrikem Kinclem o titul střední váhy. Mnozí už tuto překážku považují za náročnou, Terminátor však nikoliv.

„Kincl k tomu pásu přišel v době, když jsem neshodil a když jsem byl následně nemocný. On je jenom záskok, takže ten pás je stále můj,“ míní Vémola.

„Navíc jsem ho už jednou porazil a nemyslím si, že odveta bude v něčem jiná. Oba se moc dobře známe, zápas bude probíhat úplně stejně jako ten první,“ řekl.

Kincl je velice chytrej zápasník a bude čekat na to, jestli udělám chybu. Musím si dát proto dát pozor, abych tu chybu neudělal. On tlačit nemůže, ani kdyby chtěl. Fyzicky ani silově na mě nemá, v zápase nikdy nebude dominovat, což moc dobře ví,“ dodal evidentně dobře naladěný Vémola.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!