top fight logo export web
6d8e1f55b073bbb233b386a6499ffdca0bbd0bad

Karlos Vémola o tom, jak se připravuje na odvetu s Attilou a co by v ní udělal jinak

Český Terminátor uspořádal tento víkend živé vysílání na svém Instagramu, které natáčel přímo v redakci iSportu. Zde se svěřil s několika zajímavými věcmi, včetně toho, jak se připravuje na odvetu s Attilou Véghem a co vůbec bylo tou příčinou, že mu v prvním duelu tak snadno podlehl.

Jak jsme možná sami postřehli, Karlos nebyl v zápase proti Véghovi zrovna sám sebou. Bohužel pro něho to bylo způsobeno skvělou aktivitou a připraveností jeho soupeře, který ihned v prvních sekundách souboje trefil dobře pravou zadní. Následně už Terminátor jel pouze na autopilota.

„Po deseti vteřinách mě pravačkou trefil, zlomil mi kost pod okem a byl jsem out,“ přiznával Vémola, jenž nakonec v této bitvě nebyl schopný doručit žádný takedown, aby přenesl hru na zem. „Hlavní chybou bylo, ze jsem čekal, že mi přijde zleva, a on přišel zprava. Všechny ty další chyby už nepočítám, protože jsem tam chodil jako zombie. Víte, že se snažím člověka hned hodit, ale tady jsem se o to nepokusil. Jedna rána rozhodla zápas. Pořád nevěřím, že mě porazil lepší fighter, ale budu muset sklonit hlavu do té doby, než mi to dokáže v odvetě.“

Tato prohra mu ovšem ukázala, co by napodruhé udělal jinak. „Určitě bych změnil taktiku. Už teď jsem toho změnil hodně. Změnil jsem sponzory, jídelníček. Spolupracuji s Extrifitem, změnil jsem výživu, trenéry… Spolupracuji s těmi nejlepšími, co tady v Čechách máme. Vidíte, že trénuji s Procházkou, Muradovem, Martínkem. Do toho jezdím na kempy do Polska. Samozřejmě, že jen co to půjde, pojedu zpátky do Anglie. Trénuji postoj ve Spejbl gymu. Chci zápasit, chci trénovat,“ vysvětluje.

Jeho slovenský protějšek oproti tomu na chvíli zpomalil. „Attila si teď vybírá zaslouženou pauzu, vyhrál, je poprvé rodič, tak se tomu věnuje. To chápu. Ale já nechci zpomalovat, chci se připravovat. Je pro mě nejdůležitější makat, vyhrávat a donutit ho k odvetě tím, co dělám, ne tím, co říkám. Protože jeho taky jednou začne štvát, až uvidí, že Vémola vyhrává jeden zápas za druhým. Je to něco, na co se připravuji, a vím, že se to nestane přes noc,“ odůvodňoval deníkem Sport citovaný český Terminátor.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.