top fight logo export web
karlos vemola souper ufc

Karlos Vémola: Pirát není soupeř, ale klidně ho zbiju. Dejte mi Budaye, nebojím se ho

Už na konci července čeká Karlose Vémolu bitva o titul na pražské Štvanici. Na turnaji OKTAGON 26 se utká s Naruszczkou a konečně bude moct vybojovat zpět ztracený pás šampiona.

Na listopad už má navíc domluvenou boxerskou exhibici s hudebníkem Marpem. Jenže to mu nestačí. Už teď vyhlíží možného soupeře na září. Koho má v hlavě?

„Ondřej Novotný říká, že Pirát není soupeř. Já vím, že to není soupeř, ale to víme všichni. Momentálně se sice zlepšuje, ale ať si ještě chvíli počká. Já ten zápas rád vezmu, mám rád snadné peníze. Ano, klidně mi ho dejte v září v Bratislavě. Klidně ho potrestám na domácí půdě, s tím nemám problém. Tohle mi však po zápasech, které jsem měl s Mikuláškem a Ďatelinkou, Ondra nebude chtít jednoduše dát. Myslím si, že Pirát by měl speciálně například s Ďatelinkou velký problém. Já bych ho rád zmlátil a už jsem to i promotérům říkal, že to myslím vážně.“

Kromě Piráta má Karlos Vémola v hlavě ještě jedno jméno. A to dokonce o váhu výše, protože by se rád poměřil s těžkotonážníkem Martinem Budayem.

„Pokud si tedy myslíte, že Pirát pro mě není protivník, tak mi dejte toho těžkotonážníka, toho vašeho nejzlejšího muže v Československu – Budaye. Já s ním fakt nemám problém jít do těžké váhy. Přestože si nemyslím, že má Buday takové kvality, jak všichni říkají,” dodal Karlos Vémola.

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Pirát by s Vémolou šel určitě s radostí, protože už po výhře nad Matavaem mluvil o tom, že by si titulovou šanci zasloužil. A Martin Buday? Ten má jiné starosti. Už v říjnu bude totiž před zraky prezidenta UFC v rámci Dana White´s Tuesday Night Contender Series bojovat o smlouvu s UFC.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.