top fight logo export web
vemola oktagon stvanice vyhra sampion

Karlos Vémola reaguje na výhru nad Iličem. Dále si poručil Kincla

Opět jednou se ukázalo, že měly papírové předpoklady pravdu. A to i navzdory tomu rozruchu, který Ilič společně s organizací OKTAGON MMA vytvářeli.

Srb Aleksandar Ilič sliboval divákům na Štvanici nezapomenutelné KO. Místo toho ale už po 24 vteřinách naskočil do horkých „KTV Aerolinek“. Jeho plán o knokautu se rychle změnil na holý boj o přežití.

Karlos si se svým soupeřem hrál jako kočka s myší. Stadion sledoval Terminátorovu práci na zemi, kterou v čase 3:52 ukončil úspěšně lapený arm triangle.

„Joker“ odklepal a následně mohl zpytovat svědomí, protože nic z toho, co před zápasem sliboval, nenaplnil. Zato nový král polotěžké váhy si po boji pořádně radostně zařval.

Karlos Vémola: Dopadlo to tak, jak jsem očekával

„Dopadlo to přesně tak, jak jsem říkal. Měl jsem velký tlak, ale dokážu ho vyvinout i na soupeře,“ řekl Vémola promotérovi Ondřeji Novotnému po svém vítězném tažení.

A rovnou naznačil své další plány. „Ty víš dobře, jak reaguju, když mi někoho pošlete. O titul beru kohokoliv. Lítá tady ta malá sedmdesát sedmička s mým pásem. V prosinci bych rád přišel a ten pás si vzal zpátky domů,“ ukázal si na svého úhlavního rivala Patrika Kincla.

„Všichni, co říkají, že si vybírám soupeře, ať jdou do prdele. Klidně půjdu pro titul v těžké váze a stanu se šampionem tří divizí!“ burcoval Vémola, který byl viditelně pod náporem emocí.

vemola oktagon titul vaha

Nyní už svatba

Protože Karlos dosáhl hlavního cíle, který si vytyčil, může se nyní konečně připravit na další životní etapu. Ta zahrnuje vstup do manželského sňatku.

„Slíbil jsem Lele, že než si ji vezmu, stanu se šampionem. Bez toho bych si ji vzít nemohl,“ oznámil Vémola, který se bude ženit už za čtyři dny.

„S Lelou máme podobný styl. Jsem napůl světskej. Moje nevěsta musí mít velké šaty, velký výstřih, zbytek nechám na ní,“ smál se čerstvý šampion polotěžké váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!