top fight logo export web
Karlos Vémola už ví, s kým se popere o titul!

Karlos Vémola už ví, s kým se popere o titul!

Karlos Vémola je nejznámějším bojovníkem u nás, který má na svém kontě čtyři výhry v řadě. V posledním zápase sice přejel Milana Ďatelinku rozdílem dvou tříd, ale před bitvou přišel o pás šampiona, protože nesplnil váhový limit a převážil o 600 gramů.

Vzhledem k dominantnímu výkonu si však Terminátor svůj pás bude moct vybojovat hned v dalším zápase. S kým se utká?

“Štvanice se neúprosně blíží. Na turnaji OKTAGON 24 bude zápas o Vémolu mezi bojovníky Naruszczukou a Spicelym. Tak to se mnou sledujte, protože si myslím, že to bude hodně zajímavý zápas. Já osobně si myslím, že vyhraje Spicely. Měl totiž kvalitnější zápasy. Má 7 zápasů v UFC a je držitelem černého pásku v BJJ. Spicely vyhraje a na Štvanici bude titulový zápas Vémola vs. Spicely, ze kterého samozřejmě Terminátor vyjde vítězně, protože v OKTAGONu je jen jeden král,” prozradil Karlos Vémola.

A co si myslí Spicely o Terminátorovi? “Karlos je tvrdý bojovník, který se tomuto sportu věnuje už hodně dlouho. Hlavní rozdíl mezi námi je ten, že já jsem bojoval na vyšší úrovni a hlavně s kvalitnějšími soupeři, což se v našem souboji taky ukáže. Pamatuji si Karlose ještě z doby, kdy bojoval v UFC a je znát, že se zlepšil. Nechci zatím prozrazovat strategii a náš plán, ale na souboj se fakt těším.”

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.