top fight logo export web
3becf866215bf1573ec270fb5e03500db095ecda

Karlos Vémola vyzval Samuela Krištofiče! Oktagon vyprodá halu hokejistů Vítkovic

Přesně za čtyři týdny vypukne v Ostravě Oktagon 11. Galavečer největší československé MMA organizace v sobotu 16. března pravděpodobně vyprodá halu hokejistů Vítkovic – Ostravar Arénu.

„V této chvíli je prodáno osm tisíc lístků, kapacita haly je jedenáct a půl,“ informoval na začátku sobotního programu Oktagon Day v OC Nová Karolina promotér a komentátor Ondřej Novotný, který postupně pak přivítal většinu aktérů dvanácti zápasů, na které v největší ostravské hale dojde.

Za čtyři týdny vypukne v Ostravě Oktagon 11

Nechyběl ani Karlos Vémola, který teprve na začátku týdne ohlásil přechod z organizace XFN a zároveň jistotu, že se ve dvou duelech postaví slovenskému bijci Attillu Véghovi. Jednou v Praze, podruhé v Bratislavě.

V Ostravě pak vyzval další svůj cíl – Samuela Krištofiče – známého pod přezdívkou Pirát. „Je vidět, že v Ostravě je o MMA velký zájem,“ řekl nejprve ke zhruba dvoutisícovému davu, který se v prostorách obchodního centra tísnil.

„Měl bych ale na vás lidi, dvě otázky. Chce někdo z vás vidět, abych v budoucnu v Oktagonu zmlátil Piráta?“ začal svou výzvu Vémola, přezdívaný Terminátor, za což si vyslechl bouřlivý aplaus.

„Dlouho jsem neviděl Piráta takhle nervózního, když je se mnou v jedné místnosti. Asi proto, že ví, že lvi jsou tady. Takže Piráte, postavíš se mi, nebo se budeme dál schovávat a hrát na babu? Jsi připravený? Ano, nebo ne?“ položil Vémola otázku na tělo Krištofičovi.

„Už jsem se vyjádřil, že pokud získám titul ve welterové váze, tak se o titul utkám i s lvíčetem a půjdu porazit i tebe,“ odpověděl jasně jeden z vítězů reality show Oktagon Výzva, který se 16. března o pás utká v Ostravar Aréně v hlavním zápase celého programu s domácím Davidem Kozmou.

„Já si myslím, že ho nezískáš, protože Kozma tě zmlátí,“ reagoval Vémola. „Je mi jedno, kde náš zápas bude. Jestli v Bratislavě, na Štvanici v Praze, kdekoliv. Já jsem ready. Ondro, kontrakt na stůl,“ obrátil se Vémola směrem k Novotnému předtím, než se spustila další vlna vyhecovaných slov z obou stran.

„Já myslím, že je to super,“ pokýval hlavou s úsměvem Ondřej Novotný. Je to ale jasné. Fanoušci MMA se nejen v Ostravě, ale poté i v dalších měsících, mají na co těšit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.