Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Oktagon MMA
  • Karlos Vémola: Žralok už je nažranej, lvi budou žrát v sobotu! Fight nedojde do druhého kola

Karlos Vémola: Žralok už je nažranej, lvi budou žrát v sobotu! Fight nedojde do druhého kola

Už se to blíží! Nejočekávanější bitva domácího turnaje OKTAGON 19 mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem vypukne už tuhle sobotu.

Terminátor i Baba Jaga do sebe jedou na sociálních sítích na plné obrátky, a fanoušci se nemůžou dočkat pátečního vážení a staredownu, na který má prý Mikulášek pro Karlose připravené překvapení.

Jen chvilku před včerejší půlnocí zveřejnil Karlos na svém Instagramu fotku svého žraločího akvária a nezapomněl dodat, že ačkoliv je jeho žralok už nažranej, lev bude žrát až v sobotu.

Karlos má ohledně bitky jasno už delší dobu. Nebere nic jiného, než ukončení Mikuláška v prvním kole. Zmlácení Baby Jagy je pro něj formalita, o které nemá nejmenší pochybnosti. To samé si myslí i bookmakeři sázkových kanceláří, které ve velkém favorizují Terminátora.

„Očekávám velmi intenzivní a rychlý fight, který nedojde do druhého kola. I tak ale nic nepodceňuji. Odešel jsem na kemp do Polska, kde jsem se spároval s Khalidovem, což bylo největší peklo, co jsem za poslední léta zažil,“ vysvětloval Vémola v pořadu MMA letem světem.

Karlos Vémola se utká s Václavem Mikuláškem v Oktagon MMA

I na údajné Mikuláškovo překvapení na staredownu reagoval stručně a jasně. „Očekávám, že při vážení uvidím pokorného Mikuláška. Líbat mě nebude. A pokud se o to ten úchylák byť jen pokusí, tak hned dostane bombu. Líbat se od úchyláka nenechám,“ varoval Vémola.

No, jedno je jasné. Pokud se nestane nic zásadního na pátečním staredownu a chlapci se neservou ještě před tím, než vlezou do klece, už v sobotu budeme vědět, kdo byl na tento zápas lépe připraven. A kdo je váš favorit? Terminátor nebo Baba Jaga?

NÁVOD: Jak sledovat Oktagon 19?

1) Registrujte se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat. Můžete si také vsadit na své favority a zpestřit si tak celý galavečer.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?