Top-Fight.cz - bojové sporty
losene keita

Turnaj OKTAGON 29 je sice již dávno za námi, ale z hlavního předzápasu stále nevěří valná většina domácí MMA scény. Trojka žebříčku lehké váhy Karol Ryšavý poznal, jaké je to narazit na borce, kterému ten večer nešlo vzdorovat.

Belgický mladík Losene Keita rozebral vítěze OKTAGON Výzvy na prvočinitele a ukončil jej knockoutem již v prvním kole. Dynamika, pohyb a výborné úhlování ukázalo domácím bojovníkům, že do OKTAGONu přichází opravdu extrémně talentovaný borec, který je rozhodnutý vystřílet celou divizi. To ostatně Black Panther potvrdil svým vyzváním Ivana Buchingera. Šampion je ovšem nyní ve stavu zraněných, a tak se našla velmi adekvátní náhrada.

Poslední vyzyvatel Rony Paradeiser ihned po zápase Ryšavého sednul ke klávesnici a Keitu vyzval. Ten hozenou rukavici zvedl a OKTAGON dokázal vše dohodnout již na únorový turnaj OKTAGON 31.

“Paradeiser je dost vysoký bojovník, takže bude snadné po něm vystartovat a vzít ho na zem. Osobně se považuji spíše za wrestlera než postojáře. V tomhle zápase vám ukážu víc ze svých zemařských schopností. Jsem nastavený na vítězství a dostanu ze sebe to nejlepší. Umíme si na každého najít ideální strategii a té se držet. Karol Ryšavý neumí bojovat pod tlakem, a to se potvrdilo. Na Paradeisera máme také něco připraveno. Řekl si o zápas se mnou, ale já ho vzal, protože vím, že ho porazím. Je to jen další překážka na cestě k Buchingerovi,” tlumočil Top-Fightu Keitův manager Loseneho pocity.

Pokud je Black Panther opravdu lepší ve wrestlingu než v postoji, čekají nás rozhodně zajímavé věci. Sebevědomí, které ukázal při své premiéře, má rozhodně reálné základy a pokud se mu povede porazit i Ronyho, může opravdu dostat titulovou šanci.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email