top fight logo export web
e25494039713dc1b0b778a5d2c4b6e896d9524a4

Kimball vysílá varovný vzkaz: Tenhle Grizzly vám ještě ukáže, jak umí trhat

Necelý týden nás dělí od Oktagonu 11 a tím pádem i od odvety mezi Jeremym Kimballem a Milošem Petráškem. Jak duel dopadne? To zatím nedokážeme předpovědět, ovšem máme tu indicie od amerického borce, který si kromě Bellatoru prošel také UFC, a tudíž věří, že tyto zkušenosti znovu zúročí.

„Občas je dobrý trénink všechno, a to je přesně to, čeho se mi právě dostává,“ uváděl osmadvacetiletý Grizzly, který naznačil, že tak moc jako na odvetu se nepřipravoval ani na první zápas. „Když jsem trénoval jinde, přistupoval jsem k tomu víc ležérně, což se částečně podepsalo i na mých výkonech, ale teď jsem se vrátil ke svým kořenům,“ pravil Jeremy během přípravy s Thomasem Dennym.

Kromě toho, že Kimball v posledním zápase nedal váhu, tak navíc dle vlastního tvrzení nebyl vůbec ve formě. I proto varuje Petráška, že v odvetě to bude mít těžší: „Do posledního souboje jsem šel na poslední chvíli, nebyl jsem v té správné formě, všechno jsem celkově dělal moc narychlo, z čehož jsem byl unavený, a to není nikdy dobře. Jediný, kdo mě pochopil, byl Thomas, s nímž se teď připravuji a cítím se lépe než kdy dříve. Nemůžu se dočkat, až to ukážu.“

Zdali svá slova promění do praxe, to zjistíme už 16. března v duelu, který se bude konat v ostravské Ostravar Aréně. „Jsem připravený na jakýkoliv scénář. Klidně si dám 3 kola jen tak pro zábavu,“ říkal s trochou nadsázky americký Grizzly. „Dávám vám dobrou radu, nepodceňujte mě,“ dodává, přičemž upřesňuje, ať se nebojíme, že tentokrát nedá váhu: „Dorazím do Česka a budu mít splněno hned po příletu. Budu krásně štíhlý a vždy, když jsem štíhlý, lidi přicházejí k úrazu.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.