top fight logo export web
Tvrdá dřina porazí talent, myslí si Vémola. Jak dlouho ještě hodlá aktivně bojovat?

Kincl: Vémola přede mnou kličkuje, jak jen to jde. Teď zase utíká do polotěžké váhy, aby se mi vyhnul

Karlos měl údajně políčeno na titul střední váhy OKTAGONu. Jeho plány se však změnily, co se k tomuto titulu dostal Patrik Kincl.

Opět tu máme verbální pošťuchování a znovu Patrik cítí, že je v právu. Původně to měl být totiž on s Pirátem Krištofičem, na koho se měl Karlos Vémola zaměřovat, ale ten najednou přehodnotil své plány, které se vesměs už ani netýkají střední váhy.

„Je to zvláštní,“ diví se Kincl Terminátorově rozhodování. „Měl to být Pirát, už to bylo dohodnutý, teď si zase vybírá někoho jinýho,“ poukazoval na to, že Karlos po svém boxerském klání s Marpem zamíří do Německa, kde ho bude čekat bitva s Rafaelem Xavierem, který působí v polotěžké váze.

„Tohle je od Karlose klasická kličkovaná,“ cítí Kincl. „Chápu ten box s Marpem, že je to na rozehřátí a dostání se do tempa. Ale vždyť chtěl přece titul, když je to ten ‚velkej šampion‘. Klidně může jít hned o pás. Já ho nenechám čekat ve frontě,“ vzkázal mu skrze deník Sport.

Teď to ale prý vypadá, že Vémola zvolil takticky snazší cestu. Opětovný přesun do polotěžké váhy si vybral proto, že zde už nepůsobí Viktor Pešta, kterého se dřív údajně také „bál“.

„Jsem přesvědčený, že se Karlos bojí. Viktor Pešta byl šampion v devadesát trojce, se kterým Karel nechtěl dlouhodobě nic mít, tak šel do střední váhy. Teď jsem ale pro změnu já ve střední, a proto Karel najednou zase hledá únikovou cestu do polotěžké. Takhle on kličkuje,“ rýpl si Kincl.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.