top fight logo export web
karlos vemola box zapas

Kincl: Vémola sype už deset let. Myslím, že odvetě se mnou se bude snažit vyhnout

Patrik Kincl si nebral servítky a vrátil Vémolovi úder co nejvyšší možnou silou.

Když se konal zápas o titul střední váhy OKTAGONu mezi Pirátem Krištofičem a právě Patrikem Kinclem, kde druhý jmenovaný zvítězil v jednoznačném poměru na body, vynořil se ze stínu Terminátor Vémola, jenž musel vypíchnout jednu zásadní věc. Protože si Patrik v tak krátkém časovém intervalu prošel takovou drastickou fyzickou proměnou, musel si k tomu dopomoci jistými zakázanými látkami.

„Já už Karlose beru hodně s rezervou. Navíc po jeho bulvární kauze, kdy se jeho vyjádření a teorie měnily ze dne na den… Je to samozřejmě věc, která se mě nějak dotýká a dotklo se mě i jeho vyjádření k mému zápasu se Soldičem. Ale už si to nechci tolik připouštět. Jediné, co mi to jeho vyjádření dalo? Že přiznal, že už sype deset let. Já byl vždycky tím, kdo volal po dopingových testech. Ve finále, když už to bylo v XFN blízko, on rychle změnil organizaci,“ reagoval Patrik, podle něhož je to spíš Karlos, kdo tu celou dobu ujíždí na dopingu.

Teď se navíc těší na odvetu… Pokud se z ní tedy Vémola nebude snažit vyvléct. „Jak už jsem to měl hozený úplně bokem, nezajímalo mě to, teď jsem do toho po těchto kecech zase zakouslej, že tam předvedu hrozný peklo. A doufám, že ho k tomu dotlačej. Myslím, že to bude z jeho strany velká kličkovaná se spoustou podobných vyjádření a hledání slabších soupeřů, který mu ‚dávaj smysl‘. Ale teď si do té fronty přece musí stoupnout on. A já doufám, že k tomu dojde,“ řekl Kincl pro deník Sport.

Karlos si na léto naplánoval souboj s Pirátem Krištofičem, aby se po své dlouhé MMA absenci nejprve zahřál. Teprve až ke konci roku bude vyhlížet boj o pás střední váhy OKTAGONu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.