top fight logo export web
kincl vemola nazor mma zapas oktagon

Kincl: Vémolovi můžou na špek skočit už jen hlupáci. Srab jeden prolhanej

Že Karlos Vémola bude čelit těžkému soupeři? A že se Kinclovi s Peštou nevyhýbá? Větší lži slyšet snad už nelze.

Karlos Vémola to řekl jasně. Nejdřív titul ve váze do 93 kg a potom ve váze do 84 kg, kde je momentálně králem Patrik Kincl. To je ten člověk, který Terminátora už měsíce, ba možná rovnou celá léta označuje za sraba.

Protože měl Karlos nedávno box s Marpem, nechtělo se mu do 84 shazovat hned. Když tedy Patrik neustále něco říkal, navrhl mu. „Když se mi vyjednával soupeř, mohl se Kincl klidně ozvat a nastoupit sám. Neměl bych s tím problém.

Já nastupuji na Štvanici o titul a řekl jsem, že to bude proti komukoliv. Kincl tedy místo blbých keců a kritizování mého soupeře (Aleksandara Iliče) mohl klidně přijít. Mohli jsme se utkat už teď v létě. Takhle si na mě bude muset počkat do konce roku.“

Patrik Kincl: Karlos Vémola je naprostý lhář

Kincl ovšem s touto nabídkou není zcela spokojený. Ba naopak ho to opět pobouřilo. Nemůže být totiž více jasné, že se mu Karlos „vyhýbá“.

„Vyzývat mě, abych šel za ním do 93? Od člověka, který na naší scéně řeší váhu nejvíce, je to fakt k smíchu. Tak strašně se snaží zakecávat to uhýbání, že už mu to žerou jen hlupáci,“ rozpovídal se královehradecký bojovník a současný šampion střední váhy Oktagonu.

vemola ilic zapas nazor

Zároveň připomínal jeden zásadní fakt. Vémola původně říkal, že bude při svém návratu vyhlížet duel s Pirátem Krištofičem. Jenže z toho záhadně sešlo… Jestlipak to údajně není tím, že z 93 odešel Viktor Pešta. Tedy soupeř, kterého se Karlos celá léta „bál“.

„Sám chtěl přeci jít ve váze do 84 kg s Pirátem. Pak uviděl, že je Viktor Pešta pryč, tak zase přešel do 93 kg. Na Piráta vyřvával, jaký je to falešný šampion, tak co bude on teď v 93?“ vyčítal Kincl svému úhlavnímu sokovi.

Brány UFC jsou pro mě pořád otevřené, věří Vémola. Nikdy neříkej nikdy