top fight logo export web
kozma_david

Kníže? Toho ukončit je velmi těžké, je si vědom šampion Kozma. Jaký předvídá průběh odvety?

OKTAGON 32 nám pomalu klepe na dveře a spolu s ním se blíží i bitva o titul velterové váhy.

Do ní nenastoupí nikdo jiný než úřadující šampion David „Pink Panter“ Kozma a jeho vyzývatel, který zraje stejně dobře jako víno, Petr „Monster“ Kníže.

Oba borce k sobě váže společná minulost. Když ještě David v roce 2017 nabíral zkušenosti, nechal se bodově od Monstra přetlačit. Toto zaváhání by v dnešní době rád napravil, ačkoliv si je vědom, že stejně jako posledně ho žádný lehký úkol čekat nebude.

„Obávám, že tohle bude opět zápas na body, protože je Petr neukončitelný bojovník. Je to fakt tvrďák,“ vzdával Kozma hold svému staronovému soupeři, nad nímž by nyní mohl držet minimálně tu energetickou výhodu.

„Samozřejmě, že se to budu snažit ukončit, ale jestli se to nepovede, tak je mi to vlastně jedno. Fyzičku na to mám a uvidíme, jestli ji bude mít i Petr,“ potvrdil to, co vlastně většina lidí už ví. Pro Knížete toto může být fyzicky velmi náročný zápas.

OKTAGON 32 se uskuteční již příští víkend, konkrétně 9. dubna v Ostravar areně. Vedle zmíněného titulového duelu se můžeme těšit i na Václava Mikuláška, jehož vyzve Tomáš Meliš, či Jeremyho Kimballa, jehož pro změnu vyzve Thomas Narmo.