Top-Fight.cz - bojové sporty

Kuzník bude Bartla lovit, až ho uštve, jsou převědčeni kluci z Reinders týmu

Matěj Kuzník sice dva roky nezápasil, ale když se minulý měsíc vrátil zpět do klece, hned slavil vítězství. Už v sobotu ho čeká další bitva proti Marku Bartlovi. Co si o tomto zápase myslí sparingpartneři z Reinders týmu, Gabal a Holota? Ti mají jasno!

Už se zdálo, že zápas mezi Kuzníkem a Bartlem je snad zakletý, protože se několikrát přesouval, ale nakonec jsme se dočkali. Už 5. prosince uvidíme oba borce v kleci, každého v jiném rohu a se stejným cílem – vyhrát! Ačkoliv Bartl není žádné ořezávátko a právě teď se veze na vítězné vlně s pěti výhrami v řadě, kluci z Reinders týmu jsou přesvědčeni o tom, že Marek neví, do čeho jde!

„Matěj je špička českého MMA, na scéně už je delší dobu, má potřebné zkušenosti a je pořád relativně mladý, takže toho má v kariéře ještě hodně před sebou. Udělal ohromný posun a pořád se zlepšuje. Nedá nic zadarmo a lehké sparingy u něj nepřipadají v úvahu. I když se jen zlehka válíme na zemi, stane se z toho tvrdý sparing,“ říká Peter Gabal.

Matěj Kuzník v barvách Oktagon MMA

„Matěje a jeho zápasy jsem rád sledoval už dříve. Patří mezi ty, které na tréninku potkáváte jako první a je ten, kdo z tréninku odchází jako poslední. Matěj disponuje obrovskou sebedisciplínou, jakou jsem ještě u žádného sportovce neviděl. Občas člověk z tréninku odchází s pocitem, že si při sparinzích s ním ani neškrtl, to je pořádně frustrující,“ říká o svém tréninkovém parťákovi Václav Holota.

„Matěj patří mezi to nejlepší na domácí scéně a věřím, že to v následujících zápasech potvrdí. Určitě si dojde minimálně pro titul v lehké váze. Je na tom skvěle silově a kondičně, to je jeho velká výhoda. Bude to tah na jednu branku. Matěj bude Marka lovit, až ho uštve. Bartl neví, do čeho jde,” dodávají oba borci.

Nechme se překvapit. Už 5. prosince budeme všichni vědět, jak moc se kluci se svými odhady trefili.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin