top fight logo export web

Leandro Silva chce na OKTAGONu 21 porazit Monstera Knížete

Premiéra v nové organizaci čeká legendu českého MMA Petra Monstera Knížete na turnaji OKTAGON 21. Jednačtyřicetiletý borec vyfasoval prakticky nejtěžšího možného soupeře.

Tím je brazilský bojovník Leandro Silva, který se domácím fanouškům představil na OKTAGONu 15. Do zápasu Robertem Bryczekem rozhodně nenastupoval jako favorit, ale tvrdého Poláka absolutně přejel a připsal si jasné bodové vítězství. Upravil tak svou bilanci na čtyřiadvacet výher a osm porážek.

Nyní si Apollo brousí zuby na Monstera a věří, že jej dokáže ukončit před limitem. „Mám v plánu ho ukončit, a to nejlépe knockoutem. Budu se o to pokoušet v průběhu celého zápasu. Mám výbornou techniku, hodně zkušeností, a především silnou mysl, abych dokázal naplnit to, co plánuji. Udělal jsem hodně změn, a také jsem se dost zlepšil a rozvinul se ve všech směrech. Vím, že jsou celosvětově různá omezení od vlády, ale jsem si jistý, že rok 2021 bude úžasný! Bude to rok plný sklizně,“ řekl Silva v rozhovoru pro fightclubnews.cz.

Brazilec také věří, že právě výhra nad zkušeným bijcem jej může postrčit k titulovému zápasu veltrové divize. „Samozřejmě, že se chci stát šampionem OKTAGONU. Jestli porazím Knížete, tak si to bezpochyby zasloužím. Kníže totiž současného šampiona Davida Kozmu v minulosti porazil, takže ten, kdo vyhraje tento zápas, bude opravdovým šampionem, což všichni fanoušci z Česka a Slovenska vědí,“ uvedl Apollo ve stejném rozhovoru.

O sebedůvěře pětatřicetiletého Brazilce tedy není pochyb. Jediný, kdo Petra dokázal za poslední roky porazit, je ale Karlos Vémola a Apolla rozhodně nečeká snadný zápas. Monster je v každodenním zápřahu při sparingách s Muradovem a určitě se v novém angažmá nebude chtít uvést porážkou.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.